Įvairūs

3 patarimai romantiškam savaitgaliui su mylimuoju

Atlikdami kasdienius buities darbus ir užsiimdami asmeninėmis veiklomis, dažnai nerandame laiko kokybiškai pabūti kartu su mylimu žmogumi. Specialistai primena, kad net įsisukus į rutiną, būtina skirti kokybiško laiko antrajai pusei. Tam, kad neišblėstų tarpusavio ryšis, pateikiame 3 patarimus, kurie leis susikurti romantišką savaitgalį su antrąja puse.

1. Pakeiskite aplinką

Norint susikurti išskirtinę nuotaiką, romantišką atmosferą, būtina pakeisti kasdienę aplinką. Galite išvažiuoti į gamtą su palapine, rezervuoti namelį ant ežero kranto arba užsisakyti viešbutį kitame mieste. Galvodami apie aplinką, atsižvelkite į asmeninius įpročius ir pomėgius. Svarbiausia, kad aplinka patiktų abiem, todėl būtinai kalbėkitės ir ieškokite kompromiso.

2. Išbandykite romantiškus aksesuarus

Įprastai, išvykus savaitgaliui su antrąja puse, niekur nereikia skubėti. Galima ilgai mėgautis vienas kito draugija ir stiprinti tarpusavio ryšį. Santykių ekspertai pataria laiką drauge išnaudoti ne tik maloniems pokalbiams, bet ir romantiškoms veikloms. Pavyzdžiui, palepinti vienas kitą kūno masažais.

Norint kokybiškai atsipalaiduoti, prireiks romantiškų aksesuarų. Šiuo atveju, masažinės žvakės leis atsipalaiduoti ir mėgautis maloniais judesiais. Be to, antrąją pusę galima nustebinti ir seksualiais apdarais. Pavyzdžiui, šiandien keliais klavišų paspaudimais lengvai įsigyjami seksualūs bodžiai internetu – jie kaip mat patrauks partnerio dėmesį.

3. Išjunkite išmaniuosius įrenginius

Norintiems maksimaliai išnaudoti laiką kartu, psichologai pataria išjungti visus išmaniuosius įrenginius. Sąmoninga pertrauka nuo išmaniųjų įrenginių, ypač socialinių tinklų, leis sutelkti visą dėmesį į partnerį. Žinoma, filmą kartu galima pažiūrėti. Čia svarbiausia pastebėti, kada kyla noras naudotis telefonu ir sąmoningai save sustabdyti nuo šio veiksmo atlikimo.

Atsižvelgę į minėtus patarimus, praleisite ne tik romantišką, bet ir kokybišką laiką su antrąja puse. Reguliarius poros „pabėgimus“ nuo rutinos patariama praktikuoti bent kartą per mėnesį. Tokiu būdu stiprinsite tarpusavio ryšį, o vėl įsisukę į rutiną, žinosite, kad laukia kitas romantiškas „pabėgimas“.

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas