Sveikata

Pastojau, o kas toliau? Patarimai ir rekomendacijos kiekvienai nėščiai moteriai

Sveikiname, sveikiname – esate nėščia! Vos tik sužinojus tokią nuostabią žinią, verta pamąstyti apie rekomendacijas nėščiai moteriai. Štai svarbiausi dalykai, kuriuos reikia padaryti laukiant susitikimo su savo kūdikiu.

Pradėkite nuo nėštumo pagrindų

Pasirinkite gydytoją arba akušerę. Per ateinančius mėnesius daug lankysitės pas savo akušerį, šeimos gydytoją ar akušerę, todėl svarbu rasti gerą atitikmenį. Priėmę sprendimą, padėkite sveikai pradėti nėštumą suplanuodami pirmąjį susitikimą prieš gimdymą. (Prenatalinės priežiūros paslaugų teikėjai paprastai planuoja vizitą, kai esate nėščia bent 8 savaites.)

Nuspręskite, kada pranešti apie nėštumą. Kai kurios moterys laukia iki pirmojo trimestro, kai sumažėja persileidimo rizika, o kitos apie tai praneša iš karto. Kai kurie laukia, kol pasakys savo bendradarbiams ar viršininkui, kad su jais darbe nebūtų elgiamasi kitaip. Taip pat pagalvokite, kaip paviešinsite naujienas – asmeniškai, telefonu, raštu, nuotrauka ar vaizdo įrašu (arba pasisemkite kūrybinio įkvėpimo iš kitų tėvų). Žinoma, tai turėtų būti bendras.

Prieš susilaukdami kūdikio, planuokite iš anksto

Sužinokite, kas laukia nėštumo metu. Sąrašas, kurį dabar skaitote, leidžia pajusti, kas vyksta ankstyvuoju nėštumo laikotarpiu, bet ko dar turėtumėte tikėtis? Pažvelkite į ateinančius mėnesius.

Išsiaiškinkite savo finansus. Žinoma, jie verti kiekvieno cento, bet kūdikiai kainuoja. Pasinaudokite kūdikių išlaidų skaičiuokle, kad suprastumėte, koks brangus jūsų džiaugsmo paketas bus pirmaisiais metais. Tada darykite viską, ką galite, kad gautumėte pinigus iš eilės.

Gaukite galutinį nėštumo darbų sąrašą. Ar esate planuotojas? Norite detalių? Neieškokite daugiau nei didžiulio nėštumo kontrolinio sąrašo, kuriame rasite kruopščių visų užduočių, susijusių su gimdymu – nuo pastojimo iki gimdymo datos.

Sugalvokite kūdikių vardus. Tobulo kūdikio vardo paieška yra viena įdomiausių nėštumo kelionės dalių, nors tai gali būti šiek tiek slegianti. Jums nereikės greitai pasirinkti vardo (kai kurie žmonės net laukia, kol gims kūdikis), tačiau gali būti labai smagu pradėti sąrašą galimybių. Perskaitykite, kaip pasirinkti vardą ir išvengti spąstų, tada naršykite kūdikių vardų įkvėpimo sąrašus ir ieškokite vardų kūdikių vardų ieškiklyje.

Atsipalaiduokite

Užsiimkite mėgstama veikla. Pavyzdžiui nėščiųjų užsiėmimai gali būti ne tik puikus bet ir naudingas laiko praleidimas.

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas