Pagd nuotrauka

Aktualijos

Bute įmigęs vyras ant kojų pakėlė tarnybas

Praėjusią savaitę Ukmergės priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba registravo penkis pranešimus apie gaisrus. Taip pat vieną kartą vyko atlikti gelbėjimo darbų.

Rugpjūčio 8-ąją gautas pranešimas, kad Utenos g.  dega garažas. Atvykus ugniagesiams iš metalinio, medinėmis dailylentėmis apkalto statinio rūko dūmai. Viduje degė čiužinys.

Rugpjūčio 11-osios ryte, 8.21 valandą, vairuotoja pranešė, jog kelyje Kaunas-Ukmergė, ties posūkiu į Veprius, atvira liepsna dega jos lengvasis automobilis „Volvo XC 70“. Kartu su vairuotoja vyko trys vaikai. Šio įvykio metu niekas nenukentėjo – vairuotoja ir keleiviai spėjo laiku išlipti. Gaisro metu išdegė automašinos variklio skyrius.

Rugpjūčio 13-ąją Deltuvos seniūnijos Kvietienių kaimo laukuose išdegė apie 10 arų ražienų, sudegė du šieno rulonai.

Rugpjūčio 14-ąją pranešta, kad Lyduokių seniūnijos Nuotekų kaime, buvusio baro teritorijoje, žmogus užkūrė laužą ir degina laidus, aplinkui daug dūmų. Atvykus gaisrininkams prie namo statinėje buvo deginamos šakos.

Rugpjūčio 15-ąją gautas pranešimas, kad Ramybės gatvės kieme kaimynai degina laužą. Atvykę ugniagesiai jį užgesino.

Rugpjūčio 16-ąją Anykščių g. gyventoja pranešė, jog sugyventinis  neatidaro durų. Moteris manė, kad jam nutiko kažkas blogo. Atvykę gelbėtojai kopėčiomis pateko į trečiame aukšte esantį butą ir į vidų įleido policijos pareigūnus. Paaiškėjo, jog bute buvęs žmogus miegojo.

„G. ž.“ inform.

 

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas