Asociatyvi nuotrauka.

Kriminalai

Gesino ir vykdė gelbėjimo darbus

Liepos 26-ąją, apie 18.50 valandą, Ukmergės priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai pranešta, kad Vilniaus gatvėje dega autoserviso antrojo aukšto stogas, viduje automobilių nėra. Atvykus ugniagesiams iš po autoserviso stogo rūko dūmai. Pastatas – vieno aukšto, mūrinis, sienos apšiltintos ir apsiūtos skarda, karkasai mediniai, stogas bituminis. Autoservisas sujungtas su dviejų aukštų mūriniu pastatu, kuriame įrengta kavinė ir parduotuvė. Degė juos jungiančios sienos apšiltinimo medžiaga. Gaisro metu nudegė ir nuardyta 50 kv. m apšiltinimo ir skardos. Patikrintos ir išvėdintos kavinės patalpos.

Liepos 30-ąją ugniagesiai gelbėtojai skubėjo į Taujėnų seniūnijos Kraupėnų kaimą, kuriame, kaip buvo pranešta, dega vieno aukšto mūrinis pastatas, matosi rūkstantys dūmai. Atvykus gaisrininkams paaiškėjo, kad prie ūkinio pastato degė laužas, kurį užgesino patys gyventojai.

Tą pačią dieną, apie 23.55 valandą, sulaukta iškvietimo į Antano Smetonos gatvę Ukmergėje. Ten atvira liepsna degė automobilis „VW Passat“. Gaisro metu išdegė variklio skyrius, sudegė ratai.

Liepos 28-ąją ugniagesiai gelbėtojai vykdė gelbėjimo darbus. Pranešta, kad Veterinarijos gat-vėje gyvenantis asmuo bute ant dujinės viryklės paliko verdantį puodą. Vyras negalėjo įeiti į vidų, nes namuose paliko raktus, o durys užsitrenkė. Gelbėtojai kopėčių pagalba per balkoną pateko į trečiame aukšte esantį butą, nuėmė nuo viryklės puodą, užsuko dujas bei įleido šeimininką.

Liepos 30-ąją taip pat skubėta į pagalbą. Pranešta, kad Siesikų miestelyje senolė neatidaro durų, galimai sutriko sveikata. Ugniagesiai glaustinėmis kopėčiomis pasiekė antrojo aukšto langą, kuris buvo užkaltas fanera. Ją išėmę pateko į vidų ir įleido medikus bei policiją.

„G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas