Asociatyvi nuotrauka.

Sveikata

Ką daryti, kai slenka plaukai?

Sveiki ir žvilgantys plaukai – sveikatos, grožio ir jaunystės simbolis. Retas džiaugiasi, kuomet plaukai pradeda trupėti, slinkti, retėti, netenka savo apimties ir žvilgesio. Taip pat yra ir tokia žmonių grupė, kuriems plaukai auga itin lėtai, todėl sunku atsiauginti išsvajotą plaukų ilgį, pavyzdžiui po nesėkmingo apsilankymo kirpykloje. Norint atsiauginti plaukus, išlaikyti ar pagerinti jų būklę, būtina imtis papildomų veiksmų, kurie padės šio tikslo siekti.

Visų pirma, apie plaukų stiprinimą reikėtų pradėti galvoti ne nuo brangių šampūnų ar kitų plaukams skirtų priemonių. Išoriškai naudojamos priemonės nuo plaukų slinkimo retai būna veiksmingos arba pasiekiamas trumpalaikis efektas. Vien tik įvairūs plaukams skirti vitaminai taip pat nesuteikia tokio plaukų slinkimo stabdymo ar augimą skatinančio rezultato, apie kokį svajojama. Siekiant turėti stiprius ir sveikus plaukus, ypač svarbu bendra organizmo sveikata, pilnavertė mityba, todėl pirmiausia, ką reikėtų padaryti, tai atlikti kraujo tyrimą ir pažiūrėti ar nėra rimtesnių sveikatos sutrikimų, kurie gali daryti įtaką plaukų slinkimui ir retėjimui. Įvairius kraujo tyrimus galima atlikti REVÙ CLINIC klinikoje, kur medikai, neradę rimtesnių priežasčių, dėl ko slenka ar neauga plaukai, gali pasiūlyti tikrą inovaciją plaukų puoselėjimo srityje – Dr.Cyj plaukų užpildus.

Niekam ne paslaptis, kad sveiki ir gražūs plaukai gali augti tik iš sveikos galvos odos. Patentuotas plaukų užpildas Dr. Cyj susideda iš septynių rūšių peptidų ir hialurono rūgšties ir yra gelio pavidalo, kuris itin mažomis adatomis suleistas į galvos odą iš karto suaktyvina kraujotaką net smulkiausiose galvos odos kraujagyslėse. Šis tarptautiniu mastu pripažintas veikliųjų priemonių kokteilis akimirksniu aprūpina plaukų folikulus naudingomis medžiagomis, dėl ko sustiprėja ir laikui bėgant patankėja net itin stipriai slenkantys ir išretėję plaukai. Siekiant geriausio rezultato, pirmojo vizito metu REVÙ CLINIC klinikoje dirbantys specialistai įvertins plaukų bei galvos odos būklę ir patars kiek procedūrų reikės iš viso ir kokiu dažnumu siūloma jas atlikti. Įprastai rekomenduojama atlikti 4 procedūrų kas 2-4 savaites kursą.

Nors įprasta, kad plaukų grožiu daug dažniau rūpinasi moterys, vis daugiau vyrų pradeda lankytis įvairiose estetinėse procedūrose. Dr. Cyj plaukų užpildas iš esmės tinka visiems sveikiems suaugusiems žmonėms – tai saugi ir efektyvi plaukų augimą skatinanti procedūra.

Reklama

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas