Asociatyvi nuotrauka.

Sveikata

Operacija apie kurią kalbėti gėda

Šiais laikais chirurgijos galimybės yra labai plačios. Tai, žinoma, džiugina, kadangi galima beveik bet kokias sveikatos problemas – pamiršti, panaikinti visam laikotarpiui. Viena tokių yra lytinių lūpų korekcija, kuri siejama su estetika, tačiau tai nėra tikslu. Daugeliui moterų nepatrauklios lytinės lūpos kelia ne tik psichologines problemas, tačiau ir trukdo tinkamai užsiimti seksu.

Geras medikas – ne tik atlieka operacija, tačiau ir suteikia visą info, kuri yra susijusi su planuojama procedūra. Tokio ieškoti ir reikia.

Greita, paprasta, visam gyvenimui

Lytinių lūpų korekcija nėra sudėtinga operacija. Žinoma, reikia gero specialisto, kad viskas būtų taip, kaip reikia ir tuo pačiu – visam gyvenimui. Daugeliui moterų yra tabu kalbėti apie tokią problemas net ir su specialistais. Pamirškite tai. Gal ir nėra malonu, tačiau po trumpų diskusijų ir greitos korekcijos Jūsų gyvenimas gali pasidaryti kur kas geresnis, tad verta, tiesa?

Kiek kainuoja lytinių lūpų korekcija?

Ši operacija kainuoja skirtingai priklausomai nuo to – kokios klinikos paslaugomis planuojate pasinaudoti. Daugelis klinikų suteikia išsimokėjimo už operaciją galimybę. Pasinaudoti – verta, kadangi tai labai puiki galimybė pradėti gyventi geriau jau šiandien, tačiau už paslaugas atsiskaityti Jums labiausiai tinkamu metu, per konkretų laiko tarpą. Tačiau dėl to būtinai reikia tartis su kiekviena klinika asmeniškai.

Specialisto pasirinkimas

Renkantis specialistą, kurio darbas bus atlikti šio tipo operaciją – siūlome kuo daugiau dėmesio skirti atsiliepimams. Esame tikri, kad tai bene pati svarbiausia gairė, kuri nulemia, kad rasite tą, kuris Jums labiausiai tinka. Žinoma, tartis reikia su tais, kurie siūlo paslaugas legaliai. Tik tokiu atveju būsite tikras, kad gausite tokias paslaugas, kokios Jums reikalingas ir kokios Jūsų kūnui suteiks kuo daugiau naudos ir jokios žalos.

Gyvenimas po operacijos

Džiugu, kad dažniausiai laikotarpis po operacijos trunka gana trumpai ir dažniausiai moteris pilnai atsigauna labai greitai. Svarbiausia yra pasitarti su mediku – kaip gydymas gali būti greitesnis ir tuo pačiu – kaip reikia sveikti, kad neliktų jokių randų, kad moteris galėtų gyventi pilnavertį seksualinį gyvenimą po korekcijos. Būtinai klausykite rekomendacijų.

Pasinaudokite galimybėmis, kurios gali pagerinti Jūsų gyvenimą. nereikia bijoti, nereikia gėdytis, kadangi chirurgai yra matę labai įvairių situacijų, tad Jūs jam esate tik pacientė, kuri paprasčiausiai nori gyventi geriau. Ir tikrai gali.

Lyties organų korekcija moterims

Reklama

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas