Asociatyvi nuotrauka.

Sveikata

 Kas yra skrandžio mažinimas?

Svorio metimas šiais laikais pirmiausia turėtų būti siejamas ne tik su grožiu, tačiau su sveikata. Juk tik tokiu atveju, kai Jūsų KMI bus tinkamas – dažniausiai galima išvengti ir labai įvairių sveikatos problemų.

Viena iš galimybių būti ramiu, kad Jūsų svoris bus toks, kokio reikia pagal ūgį – skrandžio mažinimas. Vis daugiau žmonių bando šią operaciją ir tuo pačiu džiaugiasi, kad ji kardinaliai pakeitė gyvenimą.

Kas tai yra? Apie tai yra šis straipsnis.

Operacija – ne kiekvienam

Daugelis žmonių klaidingai galvoja, kad jeigu tik yra turima pinigų – tai bet kokia operacija bus padaroma. Tačiau tai nėra tiesa. Lygiai taip pat ir skrandžio mažinimo operacija tinka tik tiems asmenims, kurie atitinka tam tikrus kriterijus.

Pirmiausia skrandžio mažinimas daromas žmonėms, kurių KMI yra didesnis nei 35. Jis gali būti daromas ir su KMI 30, tačiau tik tokiu atveju, kai žmogus turi gretutinių ligų.

Taip pat kiekvienam pacientui yra daromi labai išsamūs tyrimai, kurių metu vertinama – ar operacija yra galima apskritai. Juk tai bet kuriuo atveju yra operacija, tad itin didelis detalumas yra labai svarbus rodiklis ieškant sprendimo.

Daugiau informacijos – šioje nuorodoje.

Gyvenimas po operacijos

Džiugu, kad vis daugiau žmonių pasinaudoja tokia galimybe ir paskui džiaugiasi, kad gyvenimas tapo kur kas geresnis. Po operacijos žmogui ne tik krenta svoris, tačiau taip pat ir gerėja nuotaika, žinoma, taip pat ir atsiranda daugiau motyvacijos. Daugelis žmonių džiaugiasi, kad jie tapo kur kas fiziškai aktyvesniais, o tuo pačiu ir laimingesniais.

Kodėl verta ja pasinaudoti?

Kiekvienas žmogus pats renkasi – stengtis dėl savęs ir savo sveikatos ar ne. Visgi, kai gyvenimas gali būti kur kas paprastesnis ir tuo pačiu sveikesnis –  kodėl gi ne? Geriausiai apie tai gali papasakoti tie žmonės, kurie jau pasinaudojo operacijos pagalba. Belieka Jums nuspręsti – ar tai atitinka poreikius ir tuo pačiu – kuris chirurgas geriausiai Jums tinka. Visa tai veda link naujo gyvenimo, kurio esate vertas.

Džiugu, kad vis daugiau žmonių stengiasi gyventi taip, kad kiekviena diena būtų ypatinga, sveika, kad ji būtų laiminga. Tam dažniausiai reikia dėmesio sau. Su chirurgais, kurie atveria plačias galimybes gyventi sveikiau – tai pasiekti yra labai paprasta.

Reklama

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas