Nuomonių telefonas

Po lietaus gatvė skęsta vandenyje

Nijolė STUNDŽIENĖ

Vėjų gatvės gyventoja bėdojo, kad ši gatvė po lietaus nuolat skęsta vandenyje. Pasak moters, lietingomis dienomis į Vėjų gatvę subėga vanduo nuo Vilniaus gatvės. Dėl to daugiausia nepatogumų kyla pėstiesiems, nes jie be guminių batų negali niekur išeiti.

„Tikėjomės, kad po Vilniaus gatvėje vykusio remonto situacija pasikeis, bet taip neįvyko. Lietaus kanalizacija neveikia. Gal ten darbai buvo atlikti nekokybiškai? Niekas nekalba ir apie Vėjų gatvės remontą… Tai ką daryti gyventojams, kur kreiptis? Brendame per balas, be to, praeivius nuo galvos iki kojų taško pravažiuojančios mašinos…“ – bėdojo skaitytoja.

UAB „Ukmergės vandenys“ direktoriaus Rimas Arlinskas paaiškino, kad paviršinių (lietaus) nuotekų tinklų Vėjų gatvėje nėra. Pasak direktoriaus, Vilniaus gatvėje nutiesti paviršinių nuotekų tinklai išsprendžia nuotekų surinkimą gatvės ribose, bet ne iš kitų gatvių. „Paviršinių nuotekų surinkimas-nuvedimas sprendžiamas kartu su gatvėje įrengiama asfalto danga, todėl, kai bus numatyta Vėjų gatvę asfaltuoti, bus įrengti ir paviršinių nuotekų tinklai“.

Be kita ko, Vilniaus gatvė priklauso Lietuvos automobilių kelių direkcijai.

Loretos EŽERSKYTĖS nuotr.

Palikite komentarą apie straipsnį

  • Auris :
    Jeigu gatvė priklauso Kelių direkcijai, tai kodėl Arlauskas prisiėmė atsakomybę ir atsakė į gyventojų bėdojimus???
  • Gintautas Linkelis :
    Gal ponas Arlinskas galėtų pakelt subinę nuo kėdės ir lietuj lyjant pažiūrėtų iš kur į vėjų g. plūsta vanduo?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas