Naujausi, Nuomonių telefonas

Paupio gatvės gyventojams patarė kreiptis į Saugaus eismo komisiją

Loreta EŽERSKYTĖ

Sulaukėme Paupio gatvės gyventojos skambučio. Pasak moters, nors šia gatve leistinas važiavimo greitis yra 30 km/val., netrūksta vairuotojų, lekiančių 60 ar net 90 km/val. greičiu. Gyventojai ne kartą yra kėlę šią problemą, bet niekas nesikeičia. Jie jaučiasi nesaugūs, jau buvo nutrenktas ne vienas naminis gyvūnas, ypač neramu, kad po automobiliu gali pakliūti vaikai.

„Norėdami apsisaugoti, žmonės nakčiai savo automobilius palieka gatvėje. Ši dirbtinė kliūtis greičio mėgėjus pristabdo, tačiau gyventojų adresu pasipila priekaištai, gąsdinimai, reikalavimai automašinas suvaryti į kiemus. Manome, kad Pakalnės gatvėje labai praverstų kelio ženklas „Gyvenamoji zona“ (552)“, – kalbėjo ukmergiškė.

Su gyventojos skundu supažindinome rajono savivaldybės administracijos direktorių Darių Varną, kuris taip pat yra Saugaus eismo komisijos pirmininkas.

„Pervažiavau Paupio gatve ir neįsivaizduoju, kaip kažkas čia gali pasiekti 60 ar net 90 km per valandą greitį. Juk važiuojamojoje dalyje iš akmenų įrengta nemažai greitį ribojančių salelių. Be to, dar gatvėje stovi automobilių. Gal iš šalies taip tik atrodo, kad automobiliai laksto…“ – svarstė pašnekovas ir patikino, kad pastatyti stacionaraus greičio matuoklio šioje gatvelėje nėra galimybių.

Direktorius patarė gyventojams savo skundus raštu išdėstyti Saugaus eismo komisijai, nurodyti vietas, kuriose galbūt reikalingos naujos kliūtys, stabdančios greitį mėgstančius vairuotojus.

„Kai bus oficialus pranešimas, galėsime kreiptis į policiją, kad į šią gatvę dažniau užsuktų patruliuojantys pareigūnai. Galbūt problemą padėtų išspręstų mobilusis greičio matavimo įrenginys, vadinamasis trikojis?“ – kalbėjo D. Varnas.

AUTORĖS nuotr.

Palikite komentarą apie straipsnį

 • Aliooo demesio :
  Prasome nepalikineti masinu salia kelio,Paupio g. gyventojai. Dauguma turit nuosavus kiemus ir numetat ant kelio,naglumas tai baisus. Klounai.
 • Arunas :
  Kol Ukmergės valdžioj bus tokie kaip Darius Varnas ir skyriaus vedėjas Aidas Dutkus tol tvarkos nebus, vien tik žmonių nepasitenkinimai ir skundai
 • Adomas :
  Iki kliuties pristabdo o nuo kliuties gazuoja tai tik atrodo kad kosminiais greiciais vaziuoja. Kaip straipsni minima 60 ar net 90 manau tai neimanoma nes sudauzysit ir prakirsit padangas tenais, o realus greitis tikrai ne 30, o 40-45km/h
 • Palikit palikit mašinas ant kelio :
  Teko žiema važiuoti paskui kelio valymo sunkvežimį, kuris valė šią gatvę, tai teko pastovėti kamštyje, kol jūsų gyventojai paliktus automobilius greideriui tęko apvažiuoti per bordiurą....

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas