Naujausi, Nuomonių telefonas

Skelbimų lentos: sutvarkyti arba nugriauti

Loreta EŽERSKYTĖ

Dukstynos mikrorajone gyvenanti laikraščio skaitytoja domėjosi, kodėl niekas nepasirūpina sutvarkyti mieste esančias senas skelbimų lentas: „Vaikštant į akis krenta dvi apleistos skelbimų lentos. Viena stovi priešais ligoninę, kita – ant kampo priešais Vlado Šlaito viešąją biblioteką. Abu statiniai seniausiai nematę dažų, nežinia kiek metų lentos nėra buvusios nuvalytos. Manau, kad šį turtą reikia arba prižiūrėti, arba nugriauti, kad negadintų vaizdo. Dabar kai kurie skelbimai, renginių afišos kabinami autobusų stotelėse esančiuose paviljonuose. Galbūt senosios skelbimų lentos jau ir nereikalingos…“

Skaitytojos išsakytas mintis perdavėme Ukmergės miesto seniūnui Žilvinui Dirsei. Jis paaiškino, jog mieste iš viso yra įrengtos trys skelbimų lentos. Trečioji stovi Kauno gatvėje, netoli Pašto.

„Šios nuo senų laikų likusios, bet ukmergiškiams reikalingos skelbimų lentos tikrai nėra užmirštos. Yra buvę svarstymų vietoj senųjų įrengti modernias, tokias, kokia pastatyta Kęstučio aikštėje. Tačiau norus riboja finansai. Kol kas biudžete tam lėšų nėra numatyta“, – kalbėjo seniūnas.

Ž. Dirsė mano, kad perdažius seną skelbimų lentą problema nebus išspręsta: „Tikėkimės, jog vis tik bus priimtas sprendimas, kokios skelbimų lentos turėtų būti ateityje. Nuo to priklausys ir senųjų lentų likimas“.

Rajono savivaldybės administracijos Urbanistikos ir infrastruktūros skyriaus vedėjo pavaduotojas (vyr. architektas) Artūras Sakalauskas pripažino, jog ne kartą apie mieste esančias skelbimų lentas diskutuota, tačiau sprendimas kol kas nebuvo priimtas.

„Šias lentas seniai reikėjo tinkamai prižiūrėti, tvarkyti. Nors tai nebuvo daryta, lentos nėra avarinės. Galbūt jos kreivos, tačiau ir mūsų Ukmergės senamiestyje galime rasti kreivų pastatų, gatvių. Skelbimų lentas vadinčiau istorijos elementu, ukmergiškiams keliančiu prisiminimus… Tad vienas iš galimų variantų – jas dar kažkuriam laikui palikti. Vis tik ateityje jos turės būti pakeistos, bet tai neturėtų būti daroma paskubomis,“ – samprotavo vyr. architektas.

A. Sakalausko teigimu, autobusų stotelių paviljonų sienos negali būti paverstos skelbimų lentomis, nes tai iškreiptų šio statinio, turinčio kitą funkciją, vaizdą.

AUTORĖS nuotr.

Palikite komentarą apie straipsnį

  • Pasiūlymas :
    Padaryti tvarkingas nedidukes skelbimų lentas ir pakabinti ant vienos stotelės sienelės, o bet kur kabinti neleisti (galėtų nuplėšti prižiūrintieji stoteles, o vėliau žmonės priprastų) . Kiekvienas tose skelbimų lentose galės patalpinti savo skelbimą. Kodėl nepadaryti galimybės žmonėms, laukiantiems autobuso, paskaityti skelbimų? Pas mus mėgstama drausti, bet nekreipti dėmesio, kad to draudimo nesilaikoma ir gaunasi betvarkė. Kam reikalingi draudimai, kurie nekontroliuojami?
  • Jo :
    Nei terminų, nei pažadų, nei "ačiū" laikraščio skaitytojai, besirūpinančiai mūsų miesto įvaizdžiu, tik kažkoks bejėgiškumas ir netiesioginis pripažinimas, kad betvarkė egzistuoja.
  • Xe :
    "A. Sakalausko teigimu, autobusų stotelių paviljonų sienos negali būti paverstos skelbimų lentomis, nes tai iškreiptų šio statinio, turinčio kitą funkciją, vaizdą." Alio,ponas Sakalauskai,kokioj planetoj gyvenat? Nusileiskit i zeme,visos autobusu stoteles nusiktos ivairiais skelbimais. Zmogus visiskai atitrukes nuo realybes.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas