Asociatyvi nuotrauka.

Įvairūs

Termo rūbai keliaujantiems – kokius pasirinkti?

Bet kuris žiemos sporto entuziastas jums pasakys, kad blogiausias jausmas šaltu žiemos oru yra drėgnas, šaltas prakaitas, kuris atsiranda pasirinkus netinkamus sluoksnius. Galite susikrauti visus norimus šiltus vilnonius drabužius, bet jei nepavyks tinkamai paruošti pagrindinio sluoksnio, išpilsite prakaitą arba drebėsite iš šalčio, kol būsite pasiruošę eiti į vidų. Šiluminė apranga buvo giriama kaip viena geriausių žiemos aprangos formų bet kuriam aktyviam žmogui. Šilumos drabužiai žiemai yra puikus pasirinkimas ir suteikia daug daugiau laisvės mėgautis gamtoje. Tačiau ne visi termo drabužiai yra vienodi. Jei nusipirksite netinkamus gabalus, negalėsite gauti naudos, kurią gali suteikti termo rūbai.

Rinkitės daiktus, kurie prilimpa, bet nesivaržo. Renkantis vyriškus ar moteriškus termo drabužius, svarbu rasti tinkamą aprangą. Idealus termo rūbų pasirinkimas yra prigludę prie kūno, kad nereikėtų susidurti su audinių pertekliumi ir trukdymu. Tačiau įsitikinkite, kad perkamos prekės jūsų jokiu būdu nevaržo. Termo kelnes nereikia nešioti labai aptemptas.  Jei jūsų termo apranga yra per ankšta, gali susidaryti šilumos kišenės, dėl kurių jūsų kūno vietose šaltis jaučiamas stipriau. Idealiu atveju termo drabužiai turėtų priglusti prie kūno ir formuotis iki išlinkimų, tačiau jūs neturėtumėte jausti jokio spaudimo iš šio pagrindinio sluoksnio.

Saugokitės dirginančių siūlių. Dar viena naudinga taisyklė perkant termo drabužius moteriškuose ar vyriškuose skyriuose – visada patikrinkite siūles. Šie drabužiai yra taip arti mūsų odos, o bet kokia šiurkšti ar sunki siūlė gali sudirginti ir nusitrinti. Tai ypač svarbu perkant termo leginsus žiemai, nes mūsų šlaunų vidinė dalis yra tokia jautri. Idealus termo drabužis pasiūtas su plokščiomis siūlėmis, kurios yra visiškai plokščios. Jie ne tik atrodo estetiškesni, bet ir nedirgina mūsų odos, net ir dėvimi ilgą laiką.

Pasirinkite jums tinkantį stilių ir audinį. Nors žiema, o lauko temperatūra nukrito į didesnį minusą, tai nereiškia, kad turime paaukoti savo asmeninį stilių. Geriausi termo drabužiai žiemai atitinka mūsų asmeninį stilių, bet kartu sušildo. Ieškokite įvairių spalvų palečių ir dekoratyvinių elementų, išreiškiančių mūsų asmeninį stilių. Atsižvelgdami į tai, kokia žiemos veikla jums patinka, taip pat galite ieškoti termo drabužių, kuriuose naudojami skirtingi audiniai, pvz., tinklinės plokštės, skatinančios pralaidumą orui. Išsirinkti tinkamus termo drabužius žiemai gali būti sunku.

Reklama

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas