Asociatyvi nuotrauka.

Įvairūs

Kaip saugiai ir stilingai nešiotis kompiuterį?

Nešiojamasis kompiuteris yra vienas svarbiausių jūsų turimų įrenginių. Nesvarbu, naudojate jį universitete, biure  ar pramogaudami, tačiau labai svarbu apsaugoti savo nešiojamąjį kompiuterį gabenant jį iš vienos vietos į kitą.

Eavalyne.lt pateikia patarimų, kokių savybių kuprinė geriausiai apsaugos jūsų nešiojamąjį kompiuterį, ir primena, ko verčiau nedaryti, norint išlaikyti puikią nešiojamojo kompiuterio būklę.

Kokios kuprinės ypatybės apsaugo kompiuterį?

Kuprinės – tai vienas universaliausių ir stilingiausių daiktų. Ji labai patogi nešioti, tačiau ne visos kuprinės yra pritaikytos nešiojamiems kompiuteriams. Norėdami išsirinkti tinkamiausią kuprinę kompiuteriui, atkreipkite dėmesį į šias ypatybes.

Kuprinėje turėtų būti speciali kompiuteriui skirta kišenė. Ji turėtų būti kiek paminkštinta ir atspari vandeniui. Kartais kuprinėse būna ir specialiai kompiuteriui skirtas išimamas dėklas, kuris gali būti naudojamas atskirai.

Apsauga nuo drėgmės – vienas svarbiausių nešiojamam kompiuteriui tinkamos kuprinės kriterijų. Pakliuvę į lietų ar neteisingai užsukę vandens buteliuką, turėtumėte būti tikri, kad jūsų kompiuterio ši drėgmė nepasieks.

Kuprinei taip pat labai svarbūs ir specialūs skyriai smulkiems ir aštriems daiktams. Raktai, kortelių dėklas, tušinukai ar mobilusis telefonas turėtų būti atskirti nuo kompiuterio. Kitu atveju rizikuojate išpaišyti ar raktu subraižyti kompiuterio korpusą.

Kaip elgtis su kuprine, kurioje yra nešiojamas kompiuteris?

Nešiojamasis kompiuteris yra per daug vertingas, kad jo saugumas būtų paliktas atsitiktinumui. Laimei, yra daugybė būdų, kaip jį apsaugoti nuo išorės veiksnių.

Nesvarbu, keliaujate iš namų į universitetą ar į darbą, turėtumėte žinoti, kaip tinkamai nešiotis kompiuterį kuprinėje. Šiame įrenginyje yra viskas – nuo namų darbų ir nuotraukų iki muzikos ir filmų, tad jo pažeidimas gali lemti duomenų praradimą.

Saugokite nešiojamąjį kompiuterį apsauginiame dėkle. Visuomet įsitikinkite, kad jį teisingai įdėjote ir saugiai uždarėte. Daugelis kuprinei pritaikytų aukštos kokybės apsauginių nešiojamojo kompiuterio dėklų yra skirti bet kokiai kuprinei, todėl lengvai pritaikysite dydį.

Įdėkite nešiojamąjį kompiuterį į specialų jam skirtą skyrių kuprinėje ir įsitikinkite, kad kiti daiktai jo nepažeis. Jei kuprinėje turite maisto ar skysčių, įsitikinkite, kad jie neprateka. Net jei jūsų naudojamas dėklas dengia visą kompiuterį ir jį apsaugo, būtų gaila sugadinti patį dėklą.

Su kuprine turėtumėte elgtis atsargiai. Venkite ją mėtyti ir neleiskite jai nukristi ant grindų. Stenkitės ant jos nekrauti sunkių daiktų, pavyzdžiui, knygų, ir įsitikinkite, kad ant jos nebus lipama ar jos netyčia nepaspirsite, jei ją laikysite prie kojų ant žemės.

Dažnai lengva pamiršti uždaryti nešiojamojo kompiuterio dėklo ar kuprinės viršutinį užtrauktuką, nes jaučiatės tikri, kad daiktai yra saugūs. Jei kuprinė padėta šiek tiek kampu, nešiojamasis kompiuteris gali lengvai išlysti iš apsauginio skyriaus ant kieto pagrindo ir taip susibraižyti.

Reklama

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas