Asociatyvi nuotrauka.

Įvairūs

Ką daryti, kad valant langus neliktų ruožų?

Valydami langus atminkite, kad tų pačių kokybiškų langų plovimo priemonių, kurias naudoja profesionalai, galima lengvai įsigyti internetu, namų centruose ir pilno aptarnavimo techninės įrangos parduotuvėse. Štai ko jums reikia: valytuvas, šveitiklis arba kempinė, kibiras, indų ploviklis, nepūkuoti skudurai arba nedideli rankšluosčiai, kopėčios ir kopėčių stabilizatorius (jei reikia), taip pat gali būti ir kiti valymo įrankiai.

Geriausias naminis langų valymo sprendimas yra tiesiog sumaišyti du litrus vandens ir maždaug arbatinį šaukštelį indų ploviklio kibire. Kai kurie žmonės langams valyti taip pat pasirenka naudoti actą ir vandenį. Šiltu oru šiek tiek ilgiau dirbsite naudodami vėsų vandenį. Jei atidėliojote taip ilgai, kad plaunate langus žemesnėje nei užšalimo temperatūroje, pilkite priekinio stiklo plovimo tirpalo, tuomet vanduo neužšals ant stiklo. Pirmasis išorinio lango valymo proceso žingsnis yra stiklo šveitimas, dirbant visais kampais, kad būtų išvalyti kraštai.

Ši technika leidžia iš karto pasiekti puikių rezultatų. Valytuvą perkeliame horizontaliai per stiklą, bet tiks ir vertikalūs potėpiai. Jei dirbate vertikaliai, pakreipkite valytuvą, kad vandens perteklius nukreiptų į neišvalytą plotą.  Apverskite valytuvą taip, kad tik kampas liestųsi su stiklu. Tada, pradedant nuo viršutinio stiklo kampo, nuvalykite siaurą stiklo juostelę iš viršaus į apačią vienoje pusėje. Ši švari juostelė palengvina horizontalių stulpelių paleidimą. Prispauskite valytuvo mentę prie stiklo viršutiniame kampe ir tolygiai traukite per langą. Susikoncentruokite į tai, kad valytuvo viršus liestųsi su viršutiniu lango kraštu. Nuvalykite ašmenis ant švaraus rankšluosčio priekinėje kišenėje arba perbraukite per šveitiklį, kad pašalintumėte nešvarumus ir vandens perteklių. Pradėkite iš naujo, kai valytuvo viršus uždengs ankstesnį eigą maždaug 2 centimetrais. Patraukite valytuvą per langą kampu, kad vandens perteklius nukreiptų žemyn. Nuvalykite ir pakartokite.

Kitas išorinio lango valymo žingsnis – kišenėje esančiu skuduru nuvalykite vandens perteklių išilgai apatinio lango krašto. Tada kiškite pirštą į sausą vietą ant atskiro skudurėlio be pūkelių ir perbraukite aplink lango perimetrą, kad pašalintumėte likusias putas. Nuvalykite visus dryžius naudodami švarią skudurėlio vietą be pūkelių. Keiskite skudurus, kai nerandate šviežių, švarių vietų.

Reklama

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas