Asociatyvi nuotrauka.

Įvairūs

Ar polizinginiai automobiliai tinka kiekvienam?

Lietuvoje polizinginiai automobiliai išpopuliarėjo palyginti neseniai, tad į juos dažnai vis dar žiūrima įtariai. Antra vertus naudotus automobilius vairuotojai drąsiai perka tiek vieni iš kitų, tiek iš įmonių. Panagrinėkime, kuo skiriasi šios dvi automobilių kategorijos.

Kas yra polizinginiai automobiliai?

Tai automobiliai, kurie yra parduodami lizingo laikotarpiui pasibaigus. Dažniausiai tai yra įmonių naudoti automobiliai – lizingavimas yra populiarus pirkimo būdas versle. Žinoma, pasitaiko ir išimčių, tačiau lizingu automobilius sau perkantys vairuotojai su jais dažniausiai važinėja ilgiau, tad vėliau parduodamas automobilis jau patenka į naudotų kategoriją.

Kodėl polizinginiai ir naudoti automobiliai yra atskiros kategorijos? Iš tikrųjų polizinginiai automobiliai taip pat yra naudoti, tačiau skirtumas tas, kad po lizingo jie nebuvo naudojami, o tai reiškia, kad juos visada prižiūrėjo autorizuoti autoservisai. Tai svarbus privalumas, kuris užtikrina puikią automobilio būklę. Dažnai su lizingo laikotarpiu sutampa ir garantija, todėl automobilį naudojančios įmonės yra įpareigotos tinkamai jų rūpintis.

Kokiomis savybėmis pasižymi polizinginiai automobiliai?

Šios kategorijos automobiliai dažniausiai būna maždaug 2-5 metų senumo ir pasižymi puikia technine būkle. Polizinginius automobilius dažniausiai parduoda įmonės, o jos rūpinasi ir jų salono priežiūra – juk automobilis yra svarbi įvaizdžio dalis. Dėl to automobiliai būna tvarkingi ir atrodo tarsi nauji.

Tiesa, yra ir kita medalio pusė, kuri patinka ne visiems vairuotojams. Kadangi polizinginiai automobiliai dažniausiai yra naudoti įmonių, jų komplektacija retai kada yra su papildomomis parinktimis. Įmonėms svarbu ne patogumas, o funkcionalumas, tad daugelis tokių automobilių yra perkami bazinės komplektacijos. Žinoma, gali pasitaikyti ir išimčių.

Kodėl verta pirkti polizinginį automobilį?

Jei dairotės naujo automobilio, tikrai verta apsvarstyti ir polizinginius variantus. Tai puikus būdas įsigyti gana naują transporto priemonę, kuri nekels daug problemų, ir nepermokėti. Palyginti su naudotais, polizinginiai automobiliai pasižymi daug geresne technine būkle ir mažiau susidėvėjusiu salonu. Kai kurie jų atrodo tarsi nauji, bet jei norite papildomų komforto sistemų ar odinio salono, automobilio gali tekti ilgiau paieškoti.

Perkant polizinginį automobilį iš jų pardavimų užsiimančių įmonių, galima gauti ir garantiją. Žinoma, ji neprilygs tai, kurią suteikia gamintojas naujam automobiliui, tačiau tai puikus būdas apsidrausti nuo netikėtų gedimų ar problemų. Pasitikėjimo suteikia ir aiški automobilio tvarkymo istoriją – ją dokumentuoja autoservisai. O štai perkant naudotą automobilį niekada nežinia, ar vairuotojas nepamelavo – kartais net ir svarbiausi periodiniai remonto darbai gali būti neatlikti.

Puikus kainos ir kokybės santykis

Polizinginiai automobiliai suteikia puikų kainos ir kokybės santykį, tad jų pirkimas yra tikrai geras pasirinkimas. Vis dėlto ieškant išskirtinio automobilio ar norint pasididžiuoti jo komplektacija, polizinginių automobilių rinka tikriausiai neturės, ką pasiūlyti. Šie automobiliai – tai kompromisas tarp kainos ir komforto.

Reklama

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas