Naujausi, Nuomonių telefonas

Netrukus bus paviešinti neprižiūrimų teritorijų adresai

Loreta EŽERSKYTĖ

 

Jaunimo gatvės gyventojas piktinosi kiekvieną vasarą besikartojančia praktika, kai Laukų gatvėje, priešais Jaunimo g. daugiabučius, esanti teritorija nušienaujama tik tada, kai gyventojai pasiskundžia redakcijai: „Ši teritorija ribojasi su gyvenamaisiais namais, čia laksto vaikai, žmonės vedžioja šunis. Tačiau ne tik po pievą vaikščioti, bet ir eiti taku pro šalį nėra saugu, nes aukštoje žolėje veisiasi erkės. Manau, kad tokių plotų savininkai turėtų elgtis atsakingiau, neapsiriboti tuo, kad žolę nupjauna kartą per sezoną. Štai šį pavasarį kažkas tyčia ar netyčia didelę pernykštę žolę šalia Jaunimo gatvės buvo padegęs. Žmonės kvietė ugniagesius. Keista, kad iš savininko nepareikalaujama atsakomybės. Mano įsitikinimu, sudrausminti teritorijos savininką padėtų jam skirta bauda. Juk rajono savivaldybė turi visišką teisę apsileidusiems šeimininkams ją skirti. O gal aš klystu?“

Ukmergės miesto seniūnas Žilvinas Dirsė susisiekė su ukmergiškio minėto sklypo savininku ir įpareigojo jį per dvi savaites žolę nušienauti. Jei asmuo įpareigojimo neįvykdys, rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos ir aplinkosaugos skyrius turės teisę jam skirti baudą.

Pasak miesto seniūno, Laukų gatvėje esanti teritorija – ne vienintelė Ukmergėje, kurios savininkams nuolat tenka priminti pareigą ir paraginti tinkamai prižiūrėti savo nuosavybę.

„Kaip tik šiuo metu miesto seniūnijos darbuotoja registruoja, fotografuoja apleistas teritorijas. Netrukus bus paviešinti jų adresai, o savininkams nustatytas terminas, per kurį jie privalės privačius plotus nušienauti. Jei per tą laiką teritorija nebus sutvarkyta, šeimininkams grės piniginė bauda“, – pažymėjo Ž. Dirsė.

AUTORĖS nuotrauka

Palikite komentarą apie straipsnį

  • Info :
    Deltuvos miestelyje, Armonos g. Nr 2 ir Nr. 4 nuo Šviesos gatvės pusės šabakštynai sulig žmogaus ūgiu. Įdomu, ar Deltuvos seniūnija įtrauks juos į sąrašus ir lieps susitvarkyti? O gal redakcija paviešintų, nes Nr. 4, nešienaujama jau kelinti metai...
  • **** :
    Asm.duomenu apsaugos istatymas kaip? Galioja? Ar sava turit?
  • viesinu :
    Dukstynos kapinėse, naujos tarp eilių. bauda ubu, bus? nejuokaukim, ane?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas