„Infoturo“ metu žurnalistai apsilankė verslo įmonėse, įstaigose, ūkiuose, kultūros paveldo ir turizmo objektuose.

Aktualijos, Naujausi

Rajone lankėsi nacionalinės žiniasklaidos atstovai

Daiva ZIMBLIENĖ

Rajono savivaldybės administracijos Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vedėjo pavaduotoja

 

Ukmergės rajone viešėjo būrys nacionalinės žiniasklaidos atstovų. Šio pažintinio vizito, vadinamo „Infoturu“, metu žurnalistai apsilankė rajono verslo įmonėse, įstaigose, ūkiuose, kultūros paveldo ir turizmo objektuose ir kt.

Svečiai kartu su rajono savivaldybės vadovais ir administracijos darbuotojais, susiskirstę į šešis ekipažus, aplankė net 25 objektus.

Toks pažintinis žiniasklaidos atstovų vizitas Ukmergėje suorganizuotas jau antrą kartą. Pernai pirmąkart liepos mėnesį įvykęs „Infoturas“ sulaukė didelio pasisekimo bei daug gerų atsiliepimų tarp žiniasklaidos atstovų. Tad šiemet žurnalistai vėl panoro pasižvalgyti po Ukmergės miestą ir rajoną bei susipažinti – parašyti straipsnius bei parengti radijo laidas apie čia dirbančius ir kuriančius, įdomius ir vertus pasididžiavimo žmones.

„Infoturą“ organizavo UAB „Komunikacijų erdvės“. Į Ukmergę buvo atvykę LRT radijo atstovės: laidos „Atrask Lietuvą“ vedėja Jolanta Jurkūnienė, laidos „Ryto allegro“ vedėja Karina Metrikytė ir laidos „Gimtoji žemė“ vedėja Rūta Katkevičienė, naujienų portalo Delfi.lt verslo aktualijų žurnalistė Raminta Rakauskė ir fotografas Orestas Gurevičius, naujienų portalo 15min.lt žurnalistė Violeta Grigaliūnaitė ir fotografas Žygimantas Ged-vila, naujienų portalo Lrytas.lt žurnalistė Iveta Danieliūtė ir fotografas Ramūnas Danisevičius.

Apsilankyta bendrovėse „Systemair“, „Ukmergės duona“, „Aukmergės baldai“, „Daigola“, „Antara LT“, „Umega Group“ Hennordic padalinyje, „AASE“ ir „Leonpolio dvaro kooperatyvas“, individualioje įmonėje „Deltuvos paminklai“, riešutmedžių bei šeivamedžių auginimo ūkiuose, Sigito Razvadausko pienininkystės ūkyje, VšĮ „Skautų slėnis“, Sližių dvare, Veprių krašto muziejuje, Rečionių kaimo bendruomenėje, medelyne „Puošmedis“, kraštotyros ir meteoritų ieškotojų klube Žemaitkiemyje, asociacijoje šachmatų klube „Juodasis rikis“, Jono Basanavičiaus gimnazijoje veikiančioje mokinių bendrovėje, taip pat pakalbinti Ukmergės fabrikų kroso taurės, Perkusijų ir Rockmergės festivalių bei pa-rodos „Potėpiai“ organizatoriai, menininkė Oksana Judakova, imtynių meistras Teodoras Aukštuolis ir kt.

Žiniasklaidos atstovus pasitiko, su jais bendravo ir į rajono objektus lydėjo rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas, mero pavaduotoja Agnė Balčiūnienė, administracijos direktorius Darius Varnas, administracijos direktoriaus pavaduotoja Dalė Steponavičienė bei administracijos skyrių atstovai.

 AUTORĖS nuotrauka

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas