Asociatyvi nuotrauka.

Naujausi, Nuomonių telefonas

Sutartį galima sudaryti ir pašte

Nijolė STUNDŽIENĖ

 

„Nuomonių telefonu“ skambinusi ukmergiškė sakė, kad nepriklausomu elektros tiekėju norėtų pasirinkti UAB „Ignitis“, tačiau nežino, kaip su šia bendrove galėtų sudaryti sutartį. Moteris neva ne kartą bandė skambinti numeriu 1802, tačiau dėl apkrovos taip ir nesulaukdavo pokalbio su konsultantu.

„Nežinau, ką man dabar daryti, aš internetu nesinaudoju, o prisiskambinti nėra galimybės“, – klausė ukmergiškė, baimindamasi, kad iki birželio 18 dienos taip ir nepasirinks nepriklausomo elektros tiekėjo.

UAB „Ignitis“ ryšių su visuomene projektų vadovė Laura Beganskienė apgailestavo, kad ukmergiškei nepavyko prisiskambinti telefonu.

„Taip galėjo nutikti dėl didelio skambinančių žmonių kiekio, mat šiuo metu turime gerokai didesnį skambučių skaičių, – aiškino L. Beganskienė. – Nepriklausomo tiekimo sutartį su „Ignitis“ galima sudaryti visuose „Lietuvos pašto“ skyriuose. Ukmergėje yra du „Lietuvos pašto“ skyriai: Kauno g. 11 ir Vilniaus g. 90A. Darbo laikas – nuo 9 iki 18 val., o šeštadieniais iki 13 val. Klientų aptarnavimo telefonas +370 611 21 802, skambinti galima visomis dienomis nuo 7 iki 22 val. Mažesnė skambučių centro apkrova būna tarp 20-22 val. Esame dėkingi už kantrybę ir supratingumą.“

Palikite komentarą apie straipsnį

  • Aha :
    Kodel negalejo padaryti taip,kad nepasirinke tiekejo automatiskai lieka ignitis? Kam sitos nesamones? Ypac sudetinga seniems zmonems is provincijos,kurie nei turi nei moka naudotis internetu. Jie net neturi galimybiu suzinoti nei apie tiekejus nei apie planus. Man su aukstuoju issilavinimu teko gerokai isigilinti i tas priveistas saraskino kontoras ir ju suktus painius pasiulymus su pasleptais punktais mazom raidem. O ka senas zmogus is kaimo ten supras??? Juolab kai net neturi kaip gauti pilnos informacijos. Turejo palikti automatiskai ignitis. Prakeikti konservatoriai - viska daro,kad zmonems blogiau gyventi butu.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas