Nuomonių telefonas

Susitikimui būtina išankstinė registracija

Nijolė STUNDŽIENĖ

 

Laikraščio skaitytoja bėdojo, kad negali patekti į „Luminor“ banko Ukmergės skyrių. Pasak moters, ji sulaukė pranešimo, kad turi atnaujinti savo paskyrą. Ukmergiškė norėjo užeiti į banką, bet paaiškėjo, jog turi iš anksto užsiregistruoti.

„Skambinau nurodytu telefonu, bet susisiekti su niekuo nepavyko. Tuomet pabandžiau registruotis internetu, bet taip pat nesėkmingai. Esu vyresnio amžiaus, todėl internetu mažai naudojuosi. Kaip tuomet man prisibelsti į „Luminor“ banko skyrių Ukmergėje?“ – klausė moteris.

„Luminor“ banko Lietuvoje komunikacijos projektų vadovė Agnė Mažeikytė informavo, kad Ukmergėje veikia ne „Luminor“ banko klientų konsultavimo centras, o susitikimų erdvė: „Čia mūsų darbuotojai atvyksta specialiai pagal išankstinę rezervaciją telefono numeriu +370 5 239 3444 arba internetu. Pildant rezervacijos konsultacijai formą internetu, klientui reikia nurodyti, su kokia tema susijęs klausimas – pvz., interneto bankas, mokėjimo kortelės, būsto paskola ar pan. Taip pat reikia įrašyti savo asmens duomenis, kad banko specialistai galėtų susisiekti ir susitarti dėl susitikimo laiko.

Apgailestaujame, kad klientei nepavyko su mumis susiekti, lauksime jos skambučio dar kartą ir tikimės, kad galėsime padėti išspręsti kilusius klausimus.“

Palikite komentarą apie straipsnį

  • Aha :
    Eikit is to Luminor. Yra normaliu banku. Luminor pats prasciausias bankas,su banko kortelem problematiska,su patekimu problematiska,klientai suns vietoj. Kad gauti banko paslaugas i Vilniu ar Kauna vaziuot reikia. Ir ko ten zmones verziasi? Pilna kitu banku. Bet kuris kitas bankas 100 kartu geriau.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas