Jaunimas, Naujausi

Studentas iš Ukmergės – tarp viktorinos „Kas ir kodėl?“ sezono laimėtojų

Penktadienio vakarą baigėsi tryliktasis LRT televizijos daugelio žiūrovų mėgiamos intelektinės viktorinos „Kas ir kodėl?“ sezonas. Po karštos kovos studijoje nugalėtoju buvo paskelbtas Vilniuje gyvenantis 45-erių virtuvės šefas Vytis Mackevičius. Jis pelnė net 5 000 eurų piniginį prizą.

Vienu iš finalinio žaidimo laimėtojų tapo 19-metis ukmergiškis Pijus Brazinskas, Vilniaus universitete studijuojantis istoriją. Jis su turizmo ir andragogikos specialiste 30-mete klaipėdietė Monika Gansauske pasidalino trečiąją ir ketvirtąją vietas bei pelnė po 1 000 eurų.

Pijus žiniomis ir gabumais stebino dar mokydamasis mokykloje – Dukstynos pagrindinėje ir Jono Basanavičiaus gimnazijoje. Jis nuo penktos klasės nė karto nepraleido LRT televizijos konkurso „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“. Keturis kartus – šeštoje, aštuntoje, dešimtoje ir dvyliktoje klasėse – šį konkursą laimėjo.

Įvairių hobių ir talentų turintis ukmergiškis yra tapęs daugelio konkursų, olimpiadų nugalėtoju. Pernai jis, iš valstybinių brandos egzaminų surinkęs net keturis šimtukus, buvo pripažintas geriausiu rajono abiturientu.

Viktorina „Kas ir kodėl?“ – ne vienintelis televizijos projektas, kuriame P. Brazinską šiais metais lydėjo sėkmė. Jis puikiai pasirodė ir kitame LRT projekte – intelektiniame žaidime „Auksinis protas“.

„G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas