Asociatyvi nuotrauka

Įvairūs

Kokios spalvos plyteles rinktis vonios sienoms?

Matyt, nėra geresnio sprendimo vonios kambario sienų apdailai, kaip jų išklijavimas plytelėmis. Jos šiai patalpai suteikia gražumo, be to, yra naudingos ir praktiškumo sumetimais. Anot dizaino specialistų, geriausiai nedideliame vonios kambaryje atrodys šviesių spalvų sieninės plytelės, nes tada vizualiai tarsi padidės šios patalpos erdvė.

Kodėl vonios kambario apdailai geriausia naudoti plyteles?

Retas vonios kambarys būna didesnio nei keturi kvadratiniai metrai ploto. Keraminės plytelės tokio ploto patalpoje yra pati geriausia išeitis, nes jos puikiai įsilieja į bet kokio dizaino interjerą ir nebrangiai kainuoja, todėl neprireiks solidesnių investicijų atnaujinant vonios kambarį, o jų praktiškumas ir gražumas bus akivaizdus ir neginčytinas. Tiesa, šioje patalpoje būna naudojamos ir akmens masės plytelės. Šios abejos plytelės yra giriamos už savo atsparumą drėgmei ir išoriniams pažeidimams, nesudėtingą priežiūrą bei gana paprastą klijavimo būdą. Abejos jos būna pačių įvairiausių ir akiai tikrai malonių spalvų, tad kiekvienas tikrai gali rasti plyteles, kurių išvaizda patenkins net patį išrankiausią estetinį skonį.

Ką reikėtų žinoti apie tai, kaip vonios kambaryje sukurti jaukią ir malonią aplinką?

Kadangi plytelių ornamentų ir atspalvių pasiūla rinkoje yra labai gausi, tad pirmiausiai turite žinoti, kokį interjerą vonios kambaryje norite sukurti. Jeigu norite, kad jūsų vonios kambarys atitiktų klasikinį tokios vietos stilių, dizaineriai pataria naudoti pastelinių spalvų ir įprastinio dydžio plyteles. Aišku tai, kad sienų plyteles būtina derinti prie lubų ir grindų spalvos. Jei norėtumėte plytelėmis išklijuoti ne tik sienas, bet ir lubas, ieškokite plytelių, kurios būtų specialiai sukomplektuotos sienoms ir luboms.

Ką vonios kambariui suteiktų jo sienų klijavimas mozaikinėmis plytelėmis?

Įspūdingą interjerą vonioje sukursite panaudoję sienų apdailai mozaikines plyteles, kurios būna pagamintos iš silikatinio stiklo, molio, marmuro ar akmens masės. Maži šių medžiagų fragmentėliai būna įspraudžiami ant keraminės plytelės paviršiaus ir klijuojami ant lankstaus pagrindo, kuris leidžia tokiomis plytelėmis dengti išgaubtos formos paviršius. Tokiomis plytelėmis dengta siena tikrai suteiks modernumo efektą ir sudarys erdvesnės, negu yra iš tikrųjų, patalpos regimybę. 

Reklama

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas