Naujausi, Nuomonių telefonas

Vaikų žaidimo aikštelėms reikalingas atnaujinimas

Loreta EŽERSKYTĖ

 

Sulaukėme telefono skambučio dėl vaikų žaidimo aikštelės, kuri yra šalia Jaunimo g. esančio devynaukščio ir prekybos centro „Maxima“. Pasak skambinusios moters, ši aikštelė – viena seniausiai įrengtų ir labiausiai reikalaujanti atnaujinimo, nes mažesniems vaikams žaisti joje nėra saugu.

„Ši aikštelė mėgstama mažųjų mikrorajono gyventojų. Čia susirenka nemažai vaikų iš netoliese esančio socialinio būsto. Galbūt šie, kiti iš toliau atėję vyresni vaikai ne visada, ypač kai šalia nėra suaugusiųjų, elgiasi tinkamai, todėl įrenginiams reikalingas dažnesnis remontas. Be to, dabar jau reikėtų ir naujo smėlio atvežti, aplink įrenginius esančias duobes palyginti“, – kalbėjo ukmergiškė.

Skaitytojos manymu, šioje aikštelėje palaikyti tvarką labai padėtų įrengta stebėjimo kamera. Galbūt vakarais čia bent retkarčiais galėtų užsukti ir policijos patruliai.

Ukmergės miesto seniūnas Žilvinas Dirsė pripažino, jog atnaujinimo reikėtų ne tik minėtajai, Pivonijos mikrorajone esančiai vaikų žaidimo aikštelei, bet ir kai kurioms kitoms.

„Galbūt kai kurioms aikštelėms pakaktų tik kosmetinio remonto, bet yra ir tokių, kurias reikės iš esmės pertvarkyti, galbūt net iš vienos vietos perkelti į kitą. Šiuo metu kaip tik baigiamas rengti bendrasis miesto planas, kuriame bus numatytos vietos, kur gali žaisti vaikai. Netolimoje ateityje vaikų žaidimo aikštelėms, kaip ir automobiliams, bus privaloma techninė apžiūra. Be to, mažiesiems skirtos žaidimo vietos, jose esantys įrenginiai turi atitikti ir laikmetį. Atsižvelgiant į visa tai teks iš pagrindų peržiūrėti ir sutvarkyti visas žaidimo aikšteles,“ – situaciją komentavo miesto seniūnas.

Ž. Dirsė neslėpė, jog greitai to atlikti nepavyks. Tad kol kas bus apsiribota tik suremontuoti aikštelėse esančius įrenginius, kad jie nekeltų grėsmės vaikų sveikatai.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ukmergės rajono policijos komisariato Veik-los skyriaus viršininkė Inga Malinauskienė paaiškino, jog iki šiol poreikio, kad policijos patruliai aplankytų vaikų žaidimo aikšteles, nebuvo. Pašnekovė pažadėjo informuoti dirbančius pareigūnus, kad pro jų akis nepraslystų ir šios vietos.

AUTORĖS nuotrauka

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas