Asociatyvi nuotrauka.

Įvairūs

Vietos, kurias privaloma aplankyti keliaujant į Zakintą

Zakintas – tai sala, kurioje galite rasti vienus gražiausių Graikijos kraštovaizdžių. Ši sala savo raižyta pakrante ir banguojančiomis kalvomis yra gamtos mylėtojų rojus. Tačiau tai dar ne viskas, ką Zakintas gali pasiūlyti. Čia taip pat galite rasti nuostabių lankytinų vietų, kurios patiks įvairaus amžiaus turistams. Jei nuspręsite savo atostogas praleisti šioje saloje, pateikiame jums keletą vietų, kurias turėtumėte įtraukti į savo lankytinų objektų sąrašą.

Navagio paplūdimys

Šis paplūdimys, kurį internetu ieškodami informacijos apie Zakintą pamatysite pirmiausiai, yra tapęs Zakinto „vizitine kortele“. Navagio paplūdimys yra žinomas dėl savo dramatiškų uolų, balto smėlio paplūdimių ir krištolo skaidrumo vandens. Tai populiari vieta ne tik maudytis ir kaitintis saulėje, bet ir viena iš geriausių vietų saloje paviršiniam nardymui. Be gamtos grožio, Navagio paplūdimys taip pat garsėja čia per 1983 metų audrą sudužusiu laivu.

Mėlynieji urvai

Mėlynieji urvai – tai dar vienas nuostabaus grožio gamtos kampelis. Tokį pavadinimą jie gavo neatsitiktinai. Plaukdami pro juos jūs galite pamatyti ant jų šonų nuo vandens atsispindinčios mėlynos spalvos žaismą. Tad jeigu ieškote nuostabą ir susižavėjimą keliančio reginio, tuomet tikrai neturėtumėte praleisti šių urvų.

Marathonisi sala

Ši mažytė salelė, yra Zakinto pietuose, Lagano įlankoje. Marathonisi yra negyvenama, todėl joje puikias sąlygas turi ne tik čia augantys jai būdingi pušynai, alyvmedžiai ir žalieji ąžuolai, bet ir čia perintys, nykstančiai rūšiai priskiriami, Carreta Caretta vėžliai. Todėl ši sala, dar kartais vadinama – vėžlių sala.

Bochalio Venecijos pilis

Tai vieta, besidomintiems istorija ir architektūra. Ši pilis, kurios liekanos siekia XV a., yra įsikūrusi pietrytinėje salos dalyje, ant kalvos, nuo kurios atsiveria įstabūs Zakinto miesto uosto vaizdai. Apžiūrėję pilį galite nusileisti į Bochalio miestelį, kuriame yra daug puikių kavinukių, siūlančių tradicinius graikiškus užkandžius.

Asko akmenų parkas

Šeimoms su vaikais rekomenduojame apsilankyti Asko akmenų parke, nes čia galite susipažinti su įvairiomis, saloje augančių augalų, rūšimis bei daugybe laisvai savo natūraliose buveinėse gyvenančių gyvūnų, kuriuos bus galima ne tik pamatyti, bet ir pamaitinti.

Reklama

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas