Asociatyvi nuotrauka.

Įvairūs

Populiarūs vestuviniai žiedai JAM ir JAI iš auksoisparduotuve.lt

Vestuviniai žiedai yra ypatingas simbolis. Šie žiedai patvirtina dviejų mylinčių žmonių apsisprendimą tęsti kelionę kartu visą likusį gyvenimą, todėl tradiciškai yra gaminami iš vertingiausio metalo – aukso. Nes kas brangesnis už mylimąjį? Būtent todėl vestuvinius žiedus reikia rinktis itin kruopščiai, apgalvojant tiek bendrus norus, tiek kiekvieno ypatingas, individualias savybes, kad žiedai tiktų jam ir jai.

Vestuvinis žiedas, kuris tikrai vienija

Vestuvinio žiedo pasirinkimas – vienas pirmųjų bendrų būsimos poros sprendimų: žiedai simbolizuos tai, ką iš tiesų sieja abu įsimylėjėlius. Tai ne tik gražus aksesuaras, įrodantis, kad nešiojančiojo žiedą širdis yra užimta, tai visam gyvenimui priminimas apie antrajai pusei duotą pažadą. Tačiau tiesa ta, kad daugelis vyrų taip pat ir moterų išvis nenešioja vestuvinio žiedo, nes yra nepatogu. Būtent todėl vestuvinius žiedus reikia rinktis ypač kruopščiai.

Žiedo prigludimas prie piršto skirsis karštu, šiltu ir šaltu oru.

Kadangi įprasta, kad abu sutuoktiniai mūvi tuos pačius žiedus, reikia susitarti, kokie metaliniai žiedai jiems labiau patinka. Gal vienam labiau patinka geltonas auksas, o kitam raudonas. Juvelyrinių dirbinių internetinė parduotuvė auksoisparduotuve.lt siūlo platų vestuvinių žiedų asortimentą kokybę vertinantiems žmonėms.

Vestuviniai žiedai – klasika visada geras pasirinkimas

Nesenstantys vestuvinių žiedų modeliai turi privalumą, kad jie niekada neišeis iš mados. Tačiau jie nebūtinai turi būti paprasti vestuviniai žiedai. Galbūt jums tinkamesnis sprendimas bus, pavyzdžiui, vestuviniai žiedai su brangakmeniais. Nes klasika, priešingai nei atrodo, neturi būti nuobodi.

Renkantis vestuvinius žiedus svarbiausia yra jų šaltinis – rinkitės tuos žiedus, kurie būtų pagaminti tik iš gryno aukso. Taip pat verta žinoti įvairių aukso rūšių kietumą ir pridėtų priemaišų įtaką jo spalvai. Pavyzdžiui auksas su 750 praba, ​​nepaisant jo ryškios, išraiškingos spalvos, yra minkštas dėl didelio aukso priemaišų kiekio. Todėl geriausias kokybės, kainos ir ilgaamžiškumo santykis yra auksas, kurio praba yra 585.

Ieškodami internetinių parduotuvių, kuriose galite įsigyti vestuvinius žiedus, pirmiausia turėtumėte pasidomėti, kurie iš jų yra patikimiausi. Internetinėse parduotuvėse papuošalai dažniausiai parduodami mažesnėmis kainomis, ir tai galioja net vestuviniams žiedams.

Reklama

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas