Asociatyvi nuotrauka.

Įvairūs

Patarimai, kurie padės apsispręsti, kokį rankinio bagažo lagaminą geriausia pirkti

Keturračiai dėklai dažnai vadinami suktukų lagaminais ir dažniausiai turi mažus ratukus. Dviejų ratų dėklai vadinami vertikaliais lagaminais ir paprastai turi didesnius ratus. Nors geriausi lagaminai gali būti traukiami išilgai skirtingų tipų žemės, keturračius lagaminus paprastai lengviau manevruoti ant lygių grindų, pavyzdžiui, oro uoste. Dviračius dėklus su didesniais ratais paprastai lengviau traukti per nelygesnę žemę ir kelkraščius aukštyn ir žemyn. Ratai dažniausiai gaminami iš gumos arba plastiko. Galite pastebėti, kad tuščiaviduriai plastikiniai ratai yra šiek tiek triukšmingi traukiant nelygia žeme. Pasiruošę rinktis? Eikite tiesiai į mūsų rankinio bagažo apžvalgas ir raskite sau tinkamiausią. Kokio dydžio rankinį bagažą rinktis? Jei ieškote dėklo, kuris tiktų skrydžiui kaip rankiniam bagažui, rinkitės atidžiai. Gamintojų siūlomi matmenys nėra nuoseklūs, o pačios oro linijos taiko visiškai skirtingus dydžio ir svorio apribojimus. Atvykti į oro uostą su salono dėklu, kuris viršija aviakompanijos matmenis, gali būti brangi klaida. Net jei skirtumas yra vos keli centimetrai, oro linijų bendrovės gali reikalauti, kad jūsų byla būtų įdėta į triumą ir imtų mokestį. Net jei dėklas skelbiamas kaip salono dydžio, nemanykite, kad jis tiks jūsų pasirinktai aviakompanijai.

Paklausa parodė, kad oro linijos gali įtraukti lagamino ratus ir vežimėlio rankeną kaip dalį bagažo matavimų, tačiau ne visi gamintojai tai daro – kai kurie pateikia tik pagrindinio dėklo korpuso išmatavimus. Štai kodėl mūsų laboratorijos ekspertai išmatavo dėklus, įtraukdami visas rankenas ir ratus. Tikslius kiekvieno salono lagamino matmenis rasite mūsų rankinio bagažo apžvalgose. Turėkite omenyje, kad dėklai matuojami tuščio ir pilnai pakrauto dėklo matmenys gali būti šiek tiek didesni – ypač jei naudojate kišenes ar išplečiamus skyrius.

 Norėdami rasti geriausią rankinį bagažą, rekomenduojame jį išbandyti prieš perkant. Išeikite į pagrindinę gatvę ir išbandykite ar pasirinkti rankinio bagažo lagaminai jums tinka. Vežimėlio rankenų aukštis ir rankenos skirsis, todėl rinkitės tokį, kuris tinka jūsų kūno rėmui. Pažiūrėkite, kaip lengva pakelti lagaminą naudojant tiek viršutines, tiek šonines rankenas, geriausia, kai dėklas turi šiek tiek svorio. Jei ketinate jį pasiimti į lėktuvą kaip rankinį bagažą, pagalvokite apie dydį – ar jis atitiks jūsų oro linijų dydžio ir svorio apribojimus? Geriausias rankinis bagažas, kurį rekomenduoja kaip geriausią pasirinkimą, yra dviejų ir keturių ratų lagaminų derinys.

Reklama

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas