Aktualijos, Naujausi

Buvo susirinkę savivaldybei pavaldžių įmonių ir įstaigų vadovai 

Chrisija KVIETKAUSKIENĖ

Rajono savivaldybės administracijos Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė

 

Rajono savivaldybės vadovai – meras Rolandas Janickas ir administracijos direktorius Darius Varnas gegužės 17 dieną susitiko su savivaldybei pavaldžių įmonių bei įstaigų (iš viso yra 18) vadovais ar su jų deleguotais atstovais. Susitikime dalyvavo ir savivaldybėje dirbantys valstybės tarnautojai, neįeinantys į jokius struktūrinius padalinius.

Susitikimas prasidėjo nuo malonių dalykų. R. Janickas ir D. Varnas pasveikino gimtadienį švenčiančią Ukmergės socialinių paslaugų centro direktorę Kristiną Karpovienę.

Vėliau įžanginį žodį taręs meras pabrėžė, kad dėl iššūkių, susijusių su karu, energetikos ir ekonomikos pokyčiais, laukia įtemptas ruduo. Todėl svarbiausius planus ir projektus reikia įgyvendinti neatidedant jų iki rudens.

Susitikimo metu taip pat aptartos šių dienų Ukmergės miesto aktualijos, pasidalinta džiaugsmais bei rūpesčiais, pasidžiaugta artėjančia Miesto švente, kuriai pasiruošimas vyksta intensyviai ir sklandžiai. Visų įstaigų vadovai patikino, kad nestokojantys darbų bei pasidžiaugė, jog Ukmergėje vykdoma nemažai projektų ir veiklų, kurių dėka miestas tampa patrauklesnis gyventojams ir svečiams.

Ne viena rajono savivaldybei pavaldi įstaiga palaiko ryšius ir šiltai bendrauja su Ukmergėje apsistojusiais ukrainiečiais karo pabėgėliais. Ukmergės šeimos centro vadovė Jurgita Vijūnė su džiugesiu pranešė, kad mieste gyvenančių ukrainiečių šeima sulaukė pagausėjimo – VšĮ Jonavos ligoninėje gegužės 3-ąją jiems gimė mergaitė.

Daugiausia diskusijų tarp susirinkusiųjų sukėlė tema, susijusi su tarnybiniu transportu. Su tarnybinių automobilių trūkumu susiduriantys įstaigų vadovai apgailestavo, kad transporto pirkimas šiuo metu ilgai užtrunka. Kaip alternatyva automobilių įsigijimui buvo svarstoma galimybė juos nuomotis. Taip pat nutarta palaipsniui atsisakyti transporto priemonių, kurioms reikalingos Rusijoje gaminamos detalės. Aptarti ir kelionių tarnybiniais automobiliais tvarkos trūkumai bei laikymo ypatumai. Be to, kalbėta ir apie nereikalingas kelių mokesčių išlaidas kai kuriems tarnybiniams automobiliams.

Daivos ZIMBLIENĖS nuotr.

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas