Dukstynos pagrindinės mokyklos ketvirtokų komanda.

„Jaunimas - mūsų sparnai į ateitį“, Jaunimas

Lietuvių kalbos konkurse „Aš moku rašyti“

Rita GELŪNIENĖ

Dukstynos pagrindinės mokyklos mokytoja metodininkė

 

Gegužės pradžioje mūsų mokyklos ketvirtų klasių mokinių komanda vyko į Trakus, kur dalyvavo lietuvių kalbos konkurse „Aš moku rašyti“. Trakų pradinėje mokykloje surengtame konkurse dalyvavo komandos iš įvairių mokyklų: Trakų rajono, Vilniaus „Žiburio“ ir Ukmergės Dukstynos pagrindinės. Mokiniai demonstravo savo žinias lietuvių kalbos diktanto ir viktorinos konkurse. Ukmergiškės Morta Lunevičiūtė (4c kl.) ir Adelė Pauliukonytė (4b kl.) dalyvavo diktanto rašymo konkurse, o Greta Mikėnaitė (4a kl.), Karolina Rugieniūtė (4b kl.) ir Jokūbas Želnys (4b kl.) kartu bendradarbiaudami, pasitardami atliko viktorinos konkurso užduotis. Mokiniai ne tik minė mįsles, atpažino paukščių balsų pamėgdžiojimus, bet ir atliko įvairias gramatines užduotis.

Pasibaigus konkursui, visi buvo pakviesti į kūrybines dirbtuves, kur tobulino konstravimo įgūdžius. Salėje konkurso dalyvius gražiomis dainomis, šokiais sveikino Trakų pradinės mokyk-los pradinukai. Su nekantrumu mokiniai laukė konkurso rezultatų. Nudžiugo sužinoję, kad mūsų mokyklos 4b klasė mokinė A. Pauliukonytė diktanto rašymo konkurse laimėjo 3-ąją vietą ir diplomą, o likusiems konkurso dalyviams už dalyvavimą buvo įteiktos padėkos ir konkurso rengėjų dovanėlės. Ketvirtokai grįžo puikiai nusiteikę, įgiję naujų patirčių, daug sužinoję. Komandą konkursui ruošė šio straipsnelio autorė.

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas