Asociatyvi nuotrauka.

Nuomonių telefonas

Dėl atsitiktinės klaidos pirkėjo atsiprašė

Nijolė STUNDŽIENĖ

 

Į redakciją kreipėsi ukmergiškis Rimantas Dagys. Jis balandžio 25 d., 9.14 valandą, prekybos centre „Maxima“, esančiame Antakalnio g. 67, pirko atšaldytus karpių pjausnius.

„Lentynoje pastebėjau, kad ant žuvies pakuotės priklijuotos dvi etiketės. Vienoje parašyta, kad žuvies svoris 2,355 kg, prekės kaina – 21,17 Eur. Kitoje dėžutės pusėje priklijuotoje etiketėje nurodyta, jog prekė sveria 0,780 kg, jos kaina – 7,01 Eur. Pasiėmęs žuvies pakuotę nuėjau į savitarnos kasą. Nuskenavus vieną etiketę, kasos aparatas išmušė 21,17 Eur, apvertus pakuotę – kaina sumažėjo iki 7,01 Eur. Laimei, buvau atidus, šį prekybininkų triuką pastebėjau ir manęs neapskaičiavo. Bet ne visi pirkėjai išsirinkę prekę ją varto, atidžiai skaito, kas parašyta etiketėse…“ – kalbėjo ukmergiškis ir prašė šį atvejį paviešinti, kad pirkėjai nebūtų apgauti.

Skaitytojo išsakytas mintis išsiuntėme UAB MAXIMA LT. Gavome tokį Komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorės Ernestos Dapkienės atsakymą: „Su parduotuve išsiaiškinome situaciją ir atsiprašome pirkėjo dėl šio nemalonaus įvykio. Į parduotuvę karpių pjausnių pakuotės atkeliauja supakuotos dėžėje po 4 vienetus. Šiuo atveju galėjo nutikti taip, kad išpakuojant dėžę prie vienos iš pakuočių atsitiktinai prisiklijavo visos karpių dėžės kaina ir svoris. Galime užtikrinti, kad dvi etiketes turėjo tik ši pakuotė, kurią ir pastebėjo pirkėjas. Atsiprašome, kad tai nebuvo sužiūrėta. Kilus bet kokiam klausimui parduotuvėje, pirkėjai visada gali kreiptis į mūsų darbuotojus. O jei kyla klausimų jau grįžus namo, reikėtų kreiptis klientai@maxima.lt arba 8 800 20050.“

Palikite komentarą apie straipsnį

  • Maxima atstov4s skaičiavimai :
    Jei teigia, kad pakuotėje yra 4 vnt, o vieno karpio kaina 7eur , tai 4x7 = 28, bet ne 21, tai kaip čia yra?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas