Asociatyvi nuotrauka.

Įvairūs

Kaip išsirinkti bėgimo takelį?

Bėgimo takelis – tai vienas populiariausių treniruoklių, kuris padeda palaikyti tinkamą fizinį aktyvumą. Mankštintis namuose galima visais metų laikais, nepriklausomai nuo to, ar lauke lyja, ar siaučia pūga. Jei svarstote apie galimybę įsigyti bėgimo takelį, naudinga atsižvelgti į kelis svarbiausius kriterijus, kurie jums tikrai padės paprasčiau priimti sprendimą.

Bėgimo takelio tipas

Bėgimo takeliai skirstomi į buitinio naudojimo treniruoklius, pusiau profesionalius ir profesionalius. Variklio galingumas ir didžiausio svorio palaikymas yra du pagrindiniai kriterijai, skiriantys šių trijų tipų bėgimo takelius. Taip pat naudinga žinoti, kad buitiniai ir pusiau profesionalūs bėgimo takeliai gali būti užlenkiami į viršų, todėl jie leidžia sutaupyti vietos namuose.

Bėgimo takelio ilgis ir plotis

Standartinis bėgimo takelis yra 120 cm ilgio, tačiau aukštiems žmonėms tokio ilgio gali nepakakti (naudinga rinktis 130-140 cm takelį). Kuo platesnis yra bėgimo takelis, tuo jis yra stabilesnis, tačiau didesnis plotis neretai turi ženklų poveikį takelio kainai.

Bėgimo takelio greitis

Renkantis bėgimo takelį svarbu pagalvoti, kokiu greičiu dažniausiai bėgiojate, ir ar mėgstate prasibėgti dideliu greičiu. Buitiniai ir pusiau profesionalūs bėgimo takeliai neretai gali pasiūlyti didžiausią greitį, siekiantį 12-18 km/h. Greitesniam bėgimui reikalingas didesnis stabilumas, todėl didesnį greitį gali pasiūlyti profesionalūs bėgimo takeliai.

Kiti svarbūs kriterijai

Renkantis bėgimo takelį taip pat naudinga išsiaiškinti, ar treniruoklyje yra įrengta amortizacinė sistema, pasidomėti, koks galimas įkalnės kampas, ir t.t. Šiuolaikiniai bėgimo takeliai taip pat gali pasiūlyti ir kitų įvairių funkcijų, tokių kaip rankų pulso sensoriai, virtualūs treniruočių maršrutai, ir t.t.

Jei planuojate įsigyti bėgimo takelį, pasidomėkite, kas yra siūloma https://sportuok.lt/Begimo-takeliai internetinėje parduotuvėje, ir čia tikrai galėsite išsirinkti patį tinkamiausią įrenginį.

Reklama

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas