Asociatyvi nuotrauka.

Įvairūs

Daiktai naujai katei namuose

Naujas augintinis į namus įneša tikrai daug džiaugsmo, tačiau kartu ir šeimininkams suteikia nemažai atsakomybių. O tam tikrus darbus tikslinga atlikti dar iki katei atvykstant į naujuosius namus. Tad šįkart aptarkime, kokius daiktus reikia įsigyti, kai planuojate į namus parsivežti naują šeimos narį – katę.

Transportavimo krepšys

Net jei neplanuojate su augintiniu keliauti, patogia nešyne pasirūpinti verta. Taip bus paprasta katę transportuoti iš dabartinės jos buvimo vietos į naujus namus, taip pat nešynė pasiteisins ir keliaujant pas veterinarą.

Ėdalas

Naujas namų gyventojas, tikėtina, po kelionės bus išalkęs, tad maistu jam geriausia pasirūpinti iš anksto. Rinkdamiesi atsižvelkite į ėdalo sudėtį, klasę, taip pat katės amžių, sveikatos būklę. Labai didelę įvairovę rasite https://evet.lt/category/produktai-katems asortimente. Tiesa, neįsigykite ėdalo labai daug, kadangi nežinote, koks katei tiks ir patiks.

Dubenėliai

Juos turėkite du: vieną ėdalui, kitą – vandeniui. Jei yra galimybė, prioritetą teikite sunkesniems keraminiams – jie sunkiau apverčiami bei lengviau valomi, o ir atrodo estetiškai.

Tualetas

Katės tualetui reikės dėžutės bei kraiko. Kokį kraiką rinktis, nuspręskite įvertinę tai, kaip dažnai dėžutę galėsite valyti. Žinoma, reikia atsižvelgti ir į finansines galimybes.

Miego zona

Katė mielai susirangys ir ant sofos ar Jūsų lovoje, tačiau atskiras guolis bus dar geresnis variantas. Guolių rasite labai įvairių, tad galite rinktis tokį, kuris derės Jūsų interjere.

Reklama

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas