Asociatyvi nuotrauka.

Sveikata

Kviečia dėkoti medicinos darbuotojams 

Artėjant Lietuvos medicinos darbuotojų dienai, minimai balandžio 27 dieną, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) kviečia socialiniuose tinkluose padėkoti savo gydytojui, slaugytojui ar sveikatos priežiūros specialistui, nusipelniusiam pačių geriausių žodžių už išsaugotą sveikatą, o gal net ir gyvybę. Gražiausi, originaliausi sveikinimai papuoš nusipelniusių Lietuvos medicinos darbuotojų apdovanojimų renginį, kuris bus transliuojamas SAM „Facebook“ paskyroje gegužės 4 d. tiesiogiai iš pačios sostinės širdies – Vilniaus rotušės. 

Parašytą, nufotografuotą ar nufilmuotą sveikinimą-padėką prašoma kelti į komentarus SAM „Facebook“ paskyroje arba dalintis savo asmeninių socialinių tinklų „Facebook“, „Instagram“, „LinkedIn“, „Twitter“ ir kt. paskyrose, būtinai naudojant  grotažymę #AčiūMedikams.  

Sveikinimus kurti kviečiami ne tik pacientai, bet ir sveikatos priežiūros srityje dirbantys žmonės, norintys padėkoti savo kolegoms, medicinos autoritetams ar mokytojams arba pasveikinti visą medicinos darbuotojų bendruomenę šios gražios dienos proga.

„G. ž.“ inform.   

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas