Naujausi, Nuomonių telefonas

Želvoje įrengta žiedinė sankryža laukia remonto

Loreta EŽERSKYTĖ

Sulaukėme Želvos miestelio gyventojo telefono skambučio. Žmogus papasakojo, kad beveik prieš 10 metų Želvoje buvo įrengta žiedinė sankryža: „Jau tada, kai prasidėjo darbai, šis projektas mums kėlė didelių abejonių. Ir ne specialistui buvo aišku, kad žiedinė sankryža suprojektuota netinkamai. Mūsų nuogąstavimai pasitvirtino. Sunkiasvoriai vilkikai, miškavežiai ar ilgi autobusai, kuriems reikia apsukti sankryžoje ratą, niekaip neišsitenka – galiniais ratais lipa ant šaligatvio, varto sustatytus riboženklius. Daugybę kartų sugadinta danga, ženklai buvo remontuoti, keisti. Šią žiemą sunkiasvoris transportas, netilpdamas apsisukti, visiškai suniokojo šią žiedinę sankryžą. Želviškių manymu, skubiai būtina jos rekonstrukcija.“

Kaip teigė V. Dubauskas, rajono savivaldybės administracija ne vieną kartą kreipėsi į VĮ Lietuvos automobilių kelių direkciją, kuriai priklauso minėta sankryža, dėl žiedinės sankryžos rekonstravimo.

Savivaldybės specialistas atsiuntė paskutinį Kelių direkcijos atsakymą. Jame rašoma, kad direkcija išnagrinėjo rajono savivaldybės 2021 m. spalio 21 d. raštą Nr. (6.7) 18-4763 dėl valstybinės reikšmės rajoninių kelių Nr. 2804 Giedraičiai–Bekupė–Želva ir Nr. 4814 Želva–Šešuoliai žiedinės sankryžos remonto.

„Informuojame, kad Jūsų minimos žiedinės sankryžos remonto darbai bus organizuojami 2022 m. pavasarį pagal sutartį „Valstybinės reikšmės kelių periodinės priežiūros darbai (kelių taisymo darbai)“, o sutvarkymo sprendiniai bus parinkti projektavimo metu. Minėtai sutarčiai šiuo metu Kelių direkcija yra pradėjusi viešojo pirkimo procedūras, todėl konkretūs sankryžos remonto terminai priklausys nuo sėkmingos viešųjų pirkimų procedūrų baigties. Taip pat informuojame, kad sulaužytus sankryžos segmentus artimiausiu metu pašalins AB „Kelių priežiūra“, – teigiama Transporto infrastruktūros planavimo ir inovacijų departamento direktoriaus Aivaro Vilkelio pasirašytame atsakyme.

„Neoficialiais duomenimis, Kelių direkcija yra atlikusi šios sankryžos rekonstravimo darbų pirkimą. Dėl smulkesnės informacijos prašome kreiptis į Lietuvos automobilių kelių direkcijos Priežiūros skyriaus vedėją Modestą Lukošiūną (tel. (8 5) 232 9675), nes man prisiskambinti nepavyko“, – paaiškino Urbanistikos ir infrastruktūros skyriaus vyr. specialistas V. Dubauskas.

AUTORĖS nuotrauka

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas