Asociatyvi nuotrauka.

Aktualijos, Naujausi

Numatoma didinti vandens ir nuotekų tvarkymo kainas

Sausio 27 dieną vyksiančiam Savivaldybės tarybos posėdžiui bus teikiamas svarstyti sprendimo projektas „Dėl UAB „Ukmergės vandenys“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bei paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugų kainų nustatymo“. Jei šiam sprendimo projektui bus pritarta, kainos už vandens tiekimą ir nuotekų tvarkymą didės.

Sprendimo projekte siūloma nustatyti UAB „Ukmergės vandenys“ perskaičiuotas geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bei paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugų bazines kainas (be pridėtinės vertės mokesčio): geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinę kainą vartotojams, perkantiems geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugas bute – 2,21 Eur/kub. m (buvo 2,05 Eur), iš šio skaičiaus geriamojo vandens tiekimo – 0,92 Eur/kub. m (buvo 0,85 Eur), nuotekų tvarkymo – 1,29 Eur/kub. m (buvo 1,20 Eur); individualių gyvenamųjų namų ar kitų patalpų, skirtų asmeninėms, šeimos ar namų reikmėms, įvaduose – 2,17 Eur/kub. m (buvo 2,01 Eur), iš šio skaičiaus geriamojo vandens tiekimo – 0,90 Eur/kub. m (buvo 0,83 Eur), nuotekų tvarkymo – 1,27 Eur/kub. m (buvo 1,18 Eur); buities ir komerciniams poreikiams bei perkantiems geriamąjį vandenį, skirtą karštam vandeniui ruošti ir tiekiamą abonentams – 2,25 Eur/kub. m (buvo 2,09 Eur), iš šio skaičiaus geriamojo vandens tiekimo – 0,99 Eur/kub. m (buvo 0,92 Eur), nuotekų tvarkymo – 1,26 Eur/kub. m (buvo 1,17 Eur); geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinę kainą abonentams, perkantiems geriamąjį vandenį, skirtą patalpoms šildyti ir tiekiamą vartotojams ir abonentams, bei geriamąjį vandenį, skirtą karštam vandeniui ruošti ir tiekiamą vartotojams, ir vartotojų kategorijai, perkančiai paslaugas daugiabučių gyvenamųjų namų arba individualių gyvenamųjų namų bendrijų įvade – 2,15 Eur/kub. m (buvo 1,99 Eur), iš šio skaičiaus geriamojo vandens tiekimo – 0,89 Eur/kub. m (buvo 0,82 Eur), nuotekų tvarkymo – 1,26 Eur/kub. m (buvo 1,17 Eur), paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugų bazinę kainą abonentams, perkantiems paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugas – 0,13 Eur/kub. m (buvo 0,12 Eur).

Aiškinamajame rašte nurodoma, kad pagal Lietuvos Respublikos geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo įstatymą, tarybos, vadovaudamosi Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos (VERT) numatyta Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainų nustatymo metodika, nustato geriamojo vandens tiekėjų ir nuotekų tvarkytojų tiekiamo geriamojo vandens ir teikiamų nuotekų tvarkymo paslaugų kainas VERT suderinus perskaičiuotų bazinių kainų projektus. Savivaldybės taryba ne vėliau kaip per 30 kalendorinių dienų nuo perskaičiuotų bazinių kainų projekto suderinimo dienos nustato geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bei paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugų bazines kainas.

„G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį

 • drikinas :
  tuoi uz lietu mokesim "vandenyms",kad naudojam,uz saule ir giedra ora,kad nenaudojam..kad pelno nera... va jums laisva lietuva!!! o kas liecia valdzia.....nu kazakstane irgi brangino...sulauke...
 • Ona :
  VISI GI laisves norejot ... turit... burlokai viskuo buvo kalti, o dabar kas?
 • Ukmergiske :
  Brangsta atiduoti už butą ir dvesk badu.
 • Pilietis :
  Jau dabar vandens ir nuoteku kaina nuosavo namo 2,43 eru uz kuba.Tai pinga ar bragsta
 • //// :
  Geroves valstybe!!
 • Vau :
  Kas per nesamone ukmerges vandenys turi pelno , tai kaip cia jie valstybes naujienas ima ir ima is musu pinigus ir turi pelnas jie turi mums teikti vandeni mes sumokama uz jo tiekimas bet kodel uz pelnus turim mokete juk cia visu musu vanduo ne tik vandenu...

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas