Asociatyvi nuotrauka.

Įvairūs

Apleista buhalterija – vienas iš UAB „Joola“ „arkliukų“

Net ir pačiai mažiausiai įmonei, susiduriančiai su iš pažiūros nedideliais pinigų srautais, yra aktuali buhalterinė apskaita. Kuo įmonės veiklos mastai yra didesni, tuo, natūralu, išauga ir apskaitos darbų kiekis. Tačiau net ir nedidelės apimties buhalterija privalo būti tvarkoma preciziškai, laikantis visų šią sritį reglamentuojančių reikalavimų bei laiko terminų. Deja, dėl aplaidumo, žinių trūkumo ar kitų priežasčių, dažnos situacijos, kai klientai į apskaitos paslaugas teikiančias bendroves kreipiasi norėdami…atsukti laiką. O tiksliau – prašydami atlikti tuos apskaitos darbus, kuriuos buhalteris ar kitas apskaitą tvarkantis asmuo, dėl vienų ar kitų priežasčių, kažkada neatliko. Apleista buhalterija – viena iš UAB „Joola“ teikiamų apskaitos paslaugų, galinti tapti aktuali kiekvienai įmonei.

Buhalterinės apskaitos svarba įmonių veikloje

Kalbant teoriniais terminais, buhalterinė apskaita – tai registravimas, grupavimas bei apibendrinimas ūkinių operacijų bei įvykių, išreiškiamų pinigine verte. Apskaitos tvarkymu metu gaunama informacija yra reikalinga kalbant apie įvairių ekonominių sprendimų priėmimą bei finansinių ataskaitų rengimą. Viena svarbiausių apskaitos funkcijų – informacijos, susijusios su įmonės finansine būkle teikimas suinteresuotiems subjektams, pavyzdžiui, vadovui, akcininkui, valstybinėms institucijoms ir kita.

Buhalterinė apskaita yra sudaryta iš įvairių skirtingų, tačiau tarpusavyje susijusių darbų. Dažnam žmogui, pirma į galvą šovusi mintis išgirdus žodį „buhalterija“ – mokesčiai bei atlyginimai. Tačiau asmenys, tvarkantys buhalteriją, skaičiuoja ne tik mokesčius ar atlyginimus. Finansinės atskaitomybės ar metinės pajamų deklaracijos rengimas ir pateikimas atsakingoms institucijoms, projektų apskaita ir kiti darbai, reikalaujantys ne tik specifinių profesinių gebėjimų, bet ir pastabumo, kruopštumo, punktualumo bei kitų asmeninių savybių. 

Apleista buhalterija – galimybė padaryti tai, kas turėjo būti atlikta…vakar

Kai minėto punktualumo pritrūksta ar apskaitos darbai laiku neatliekami dėl kitų priežasčių, iškyla apleistos buhalterijos tvarkymo poreikis. Tai – viena iš UAB „Joola“ teikiamų apskaitos paslaugų. Priklausomai nuo individualios situacijos, gali prireikti ištaisyti tik nedideles apskaitos klaidas dokumentuose, tačiau kai kuriais atvejais „pamirštų“ darbų tiek daug, jog net ir labiausiai patyręs buhalteris turi ką veikti…Natūralu, jog apleistos apskaitos tvarkymas dažniausiai užima daugiau laiko, o ir finansinės išlaidos būna didesnės, tad dėl šios paslaugos atlikimo derėtų kreiptis kiek įmanoma anksčiau. Aišku, idealiausia, jei rasite patikimą apskaitos tvarkymo partnerį, kuris visus buhalterijos darbus atliks laiku. UAB „Joola“ kolektyvas – Jūsų paslaugoms!

Reklama

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas