Asociatyvi nuotrauka.

Kriminalai, Naujausi

Naujuosius pradėjo muštynėmis ir eismo įvykiais

Nijolė STUNDŽIENĖ

Ukmergiškiai 2022-uosius metus pasitiko gana triukšmingai: netrūko konfliktų, muštynių bei kitų įvykių. Šventinėmis dienomis dėl slidžios kelio dangos įvyko ir keletas eismo įvykių. Rajono Policijos komisariato pareigūnai nuo gruodžio 31-osios ryto iki sausio 3-osios ryto sulaukė daugiau nei 100 įvairiausių pranešimų bei iškvietimų.

 

Pradėti ikiteisminiai tyrimai

Gruodžio 31-ąją, apie 22 valandą, Ukmergėje konfliktas kilo tarp kaimynų. Pasak pareiškėjo, iš vieno buto sklindant remonto darbų triukšmui, jis norėjo sudrausminti sienas gręžiantį asmenį, todėl nutarė pabelsti į kaimyno duris. Tačiau jas atidaręs vyras spyrė kaimynui į krūtinės sritį, taip sukeldamas jam fizinį skausmą. Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 1 d.

Tą patį vakarą, apie 22.30 valandą, Pivonijos seniūnijos III Antakalnio kaime vakarėlio metu asmuo (g. 1999 m.) kumščiu sudavė vyrui į veidą. Nukentėjusiajam prireikė medikų pagalbos. Ukmergės ligoninės Priėmimo-skubiosios pagalbos skyriuje jam diag-nozuota žaizda lūpoje. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 1 d.

Sausio 1-ąją, apie 3.30 valandą, policija sulaukė pranešimo, kad Siesikų seniūnijos Petronių kaime, viešoje vietoje, krepšinio aikštelėje, vyrą sumušė penki nepažįstami asmenys. Ukmergės ligoninės Priėmimo-skubiosios pagalbos skyriuje nukentėjusiajam nustatyti daugybiniai paviršiniai sužalojimai galvos srityje, hematomos krūtinėje, nuskelti du apatiniai dantys. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 284 str.

Pirmąją Naujų metų dieną, apie 17.15 valandą, Pivonijos seniūnijos Žeimių kaime, namuose, vyras (g. 1982 m.) du kartus kumščiu smūgiavo sugyventinei bei vieną kartą įspyrė jai į koją. Dėl tokių smurtautojo veiksmų moteris patyrė fizinį skausmą, ji po medikų apžiūros paleista į namus. Abu konflikto dalyviai buvo neblaivūs: vyrui nustatytas 3,43 promilės, o nukentėjusiajai – 2,43 promilės girtumas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d.

Sausio 2-ąją, apie 5 minutės po vidurnakčio, Ukmergėje, namuose kilusio konflikto metu, vyras (g. 1988 m.), kuris atsisakė tikrintis blaivumą, kumščiu smogė į ranką bei įspyrė į koją savo blaiviai sugyventinei. Moteris medikų apžiūros atsisakė. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d.

Taip pat policijai pranešta apie vagystę. Pivonijos seniūnijos Petrašiūnų kaime esančioje sodyboje naujametinę naktį nežinomas asmuo pavogė ant stalo gulėjusį mobiliojo ryšio telefoną „iPhone 12 Pro“, kurio vertė – 1 200 eurų. Kartu dingo ir telefono dėklas, kainuojantis 30 eurų. Mobiliojo ryšio telefonas draustas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 1 d.

Skundėsi triukšmu ir rūkančiais kaimynais

Šventinėmis dienomis policija taip pat sulaukė informacijos apie kilusias muštynes mieste bei kaimuose. Gyventojai skundėsi garsiai skambančia muzika, kaimynų keliamu triukšmu, pareigūnai informuoti apie be priežiūros paliktus vaikus, iš globos namų pabėgusius globotinius, gatvėse gulinčius neblaivius žmones. Būta skambučių dėl pašlijusios gyventojų psichikos, agresyvių artimųjų, butuose rūkančių kaimynų.

Vos sulaukus Naujųjų, apie 1.20 valandą, pareigūnams pranešta, kad Siesikų seniūnijos Tulpiakiemio kaime neblaivus jaunuolis (g. 2003 m.), vairuodamas automobilį „Peugeot“, nepasirinko saugaus greičio ir atsitrenkė į elektros stulpą. Dėl to visame kaime dingo šviesa. Paaiškėjo, kad vairuotojas neturi teisių, jam nustatytas 0,78 promilės girtumas.

Sausio 1-ąją Malkų gatvėje gyvenantis vyras informavo, jog sutinkant Naujuosius metus šaudantys fejerverkai išdaužė jo namo lango stiklą.

Taip pat policijoje sulaukta kelių pranešimų, kad sukant į Ukmergę nuo greitkelio, ties Jačionių kaimu, kelyje atsivėrė smegduobė, kuri kelia pavojų eismo saugumui.

Pavojų kėlė apledėjęs kelias

Sausio 2-ąją dėl subjurusių gamtinių sąlygų – šlapdribos, lietaus ir dėl to apledėjusių kelių – šalyje kilo nemažai avarijų. Eismo įvykių pasitaikė ir Ukmergės rajone.

Apie 13 valandą policijai pranešta apie kelyje Ukmergė–Vidiškiai į griovį įvažiavusį „Opel“ markės automobilį. Žmonės nenukentėjo, apgadinta tik transporto priemonė.

Apie 13.35 val. pareigūnai informuoti, kad greitkelyje Vilnius–Panevėžys, Ukmergės rajono teritorijoje, „Mazda“ markės automobilis rikiavosi į kitą eismo juostą, jį sumėtė ir transporto priemonė nuvažiavo į griovį. Eismo įvykio metu niekas nenukentėjo.

Apie 17.45 valandą kelio Želva–Molėtai 3 kilometre nuo kelio dėl slidžios dangos nuvažiavo automobilis MB. Transporto priemonė buvo ištraukta, žmonės nenukentėjo.

Tą pačią dieną, 18.48 valandą, policijai pranešta, kad Ukmergėje, Gėlių gatvėje, ant kelio skardžio pavojingai pakibo vilniečio vairuojamas VW markės automobilis, viduje yra vaikų. Į įvykio vietą buvo iškviesti ugniagesiai gelbėtojai, kurie, panaudoję ratų stabilizavimo kalades ir gervę, transporto priemonę ištraukė, niekas nenukentėjo.

Palikite komentarą apie straipsnį

  • nuodas :
    yra veiklos.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas