Asociatyvi nuotrauka.

Įvairūs

Kaip tinkamai prižiūrėti akumuliatorių šaltuoju periodu?

Taip, šaltasis periodas paprastai tampa tikru iššūkiu visiems: paukšteliams, miško žvėreliams, lauke žiemojantiems naminiams gyvūnams ir, žinoma, mums žmonėms. Jei paukšteliams bei žvėreliams svarbiausia misija tampa nesušalti bei prasimaitinti. tai mums, žmonėms, tenka įveikti kur kas įvairesnes užduotis. Nuo namų apšildymo tinkamiausiu kuru, iki sniego valymo ir t.t. Ne išimtis yra ir automobilio bei tam tikrų jo komponentų priežiūra – šaltuoju metų laiku tai pareikalauja ypač daug dėmesio. Gera žinia ta, kad užtikrinti tinkamą priežiūrą bei mėgautis sklandžiomis kelionėmis bus kur kas paprasčiau tuo atveju, jei laikysitės tam tikrų akumuliatoriaus priežiūros taisyklių.

Kad akumuliatorius veiktų patikimai ir šalčiausiomis žiemos dienomis netektų daug laiko leisti lauke, bandant išspręsti iškilusis problemas, dėmesį vertėtų atkreipti į tai, kad ypač svarbu periodiškai tikrinti elektrolito lygį akumuliatoriaus sekcijose. Koks jis turėtų būti? Taigi, svarbiausia atminti, kad jis turėtų siekti 10 – 15 mm virš švino elementų blokų. Na, o, jei pastebėjote, kad lygis jau yra žemesnis, tokiu atveju, labai svarbu papildyti.

Vis dėlto, svarbu akcentuoti, kad tikrinamas turėtų būti ne tik elektrolito lygis, bet ir elektrolito tankis. Ir tuo atveju, jeigu jis tampa žemesnis negu 1,24 kg/l, akumuliatorių reikėtų įkrauti.

Ne paslaptis ir tai, kad šaltuoju metų laiku, ilgesnės negi 10 minučių trukmės kelionės yra labai rekomenduojamos, kadangi jos yra viena iš sąlygų, kodėl akumuliatoriaus darbas bus tolygesnis. Tačiau taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad, jeigu transporto priemonės eksploatacija šaltuoju metų laiku yra labai intensyvi, tokiu atveju, pravartu būtų ir reguliariai patikrinti akumuliatoriaus būklę autoservise.

Na, ir, žinoma, taip pat svarbu akcentuoti, kad išsikrovusio akumuliatoriaus tikrai nederėtų palikti šaltyje – tai gali paskatinti jo užšalimą (užšalti jis gali esant net ir – 10 laipsnių temperatūrai).

Užsukite čia, jei norite sužinoti dar daugiau apie tai, kokios yra akumuliatoriaus priežiūros taisyklės.

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad, jei visgi prireikė naujo akumuliatoriaus, tuomet, dėl daugybės priežasčių, jį vertėtų pirkti internetu. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad nusprendę pirkti internetu, rasite labai didelį gaminių pasirinkimą, o tai tikrai garantuos, kad rasite ir savo lūkesčius bei poreikius atitinkantį gaminį. Dar daugiau, nusprendę pirkti internetu, greitai bei patogiai išsirinksite ir kitų prekių, padėsiančių užtikrinti saugesnę kelionę šaltuoju metu. Na, ir taip pat svarbu akcentuoti, kad įsigijus akumuliatorių (ar bet kurią kitą priemonę, saugesnei ir patogesnei kelionei), ji bus pristatyta jūsų nurodytu adresu. Tad kur kas daugiau jo turėsite kelionėms.

Taigi, nepamirškite tinkamai prižiūrėti akumuliatoriaus – tai vienas svarbiausių komponentų, siekiant, kad kelionės šaltuoju metų laiku būtų kokybiškos ir saugios. Tad linkime atsakingos priežiūros ir saugių kelionių.

Reklama

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas