Asociatyvi nuotrauka.

Įvairūs

Kada reikalinga ilgalaikė auto nuoma?

Dažnam atrodo, kad visais atvejais verčiau turėti savo transporto priemonę. Visgi paskaičiavus, kiek kainuoja jos priežiūra, draudimas, gedimų šalinimas ir kitos išlaidos, kartais geriau rinktis tokią paslaugą kaip ilgalaikė auto nuoma. Dalinamės keletu atvejų, kuomet ji gali padėti sutaupyti ir gyventi patogiau.

 

Ilgalaikė auto nuoma įmonėms

Dažnai įmonės neperka savo vardu automobilių, o renkasi ilgalaikės nuomos paslaugą. Taip yra todėl, kad įsigijus nuosavą automobilį, jį reikėtų prižiūrėti, tvarkyti, rūpintis draudimu, technine priežiūra, o tai užima labai daug laiko. Jei bendrovė didelė ir transportų skaičius nemažas, reikėtų kone atskiro etato žmogui, kuris užsiimtų transporto priemonių priežiūra.

Kadangi renkantis ilgalaikę auto nuomą kaina yra kur kas mažesnė, o aptarnavimas – pilnas, bendrovės sudaro sutartis su nuomos įmonėmis ir taip aprūpina darbuotojus transporto priemonėmis. Tai be galo patogu, nes į fiksuotą mėnesio kainą įeina ne tik automobilio nuomos paslauga, bet ir draudimas, priežiūra, gedimų šalinimas. O jei automobilis jau nėra tinkamas eksploatacijai, bendrovei nereikės rūpintis jo nurašymu, pardavimu ar pan.

Ilgalaikė auto nuoma žmonėms

Ilgalaikės nuomos paslauga naudojasi ne tik bendrovės, bet ir fiziniai asmenys. Ji gali praversti ne vienoje situacijoje. Pavyzdžiui, jei planuojama ilgesnė kelionė po užsienį ir reikalinga atitinkama transporto priemonė. Arba, jei jūsų automobilis nepataisomai sugedo ar teko jį parduoti ir kol įsigysite naują, nesinori naudotis taksi bei viešojo transporto paslaugomis. Ilgalaikė auto nuoma gali praversti ir žmonėms, kurie vairuoja, tačiau neturi savo automobilio. Galbūt jis reikalingas tik vasarą, kai daug keliaujate į sodą, kaimą ir pajūrį? Tuomet verta nepirkti nuosavos transporto priemonės ir išsinuomoti laikiną vienam sezonui.

Reklama

Palikite komentarą apie straipsnį

  • Rasa :
    Čia ir dabar neuždelsiant ilgai :-)

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas