A. Mickūnaitė (dešinėje) su kitais dalyviais ir G. Kasparovu.

Naujausi, Sportas

Agnei Mickūnaitei – sidabro medalis

Virginija SAVICKIENĖ

Gruodžio 4-5 dienomis Vilniuje po metų pertraukos vėl startavo tarptautinis šachmatų turnyras ,,Baltic Way 2021‘‘. Varžybas organizuoja 13-ojo pasaulio čempiono Gario Kasparovo fondas.

Turnyre dalyvavo 195 šachmatininkai iš Ukrainos, Latvijos, Estijos, Lenkijos bei gausus būrys lietuvių. Penki Ukmergės sporto centro šachmatininkai – Martynas Krumžlys, Julius Stulginskis, Tajus Augūnas, Mėta Mikulinaitė ir Agnė Mickūnaitė, dvi dienas kovėsi prie šachmatų lentų.

Tajus, Martynas ir Julius žaidė jauniausiųjų – iki 8 metų amžiaus, grupėje. Geriausiai sekėsi T. Augūnui, iškovojusiam penkias pergales iš devynių ir užėmusiam 20 vietą tarp 46 dalyvių. M. Mikulinaitė žaidė dvylikamečių grupėje ir surinko 4,5 taško iš devynių.

A. Mickūnaitė vyriausiųjų – iki 14 metų, grupėje laimėjo sidabro medalį, nugalėtojai iš Latvijos nusileidusi tik pagal papildomus rodiklius. Mat abi šachmatininkės surinko vienodai taškų – po šešis iš devynių. Agnė per šias varžybas net 46,2 taškais pasididino savo reitingą.

Į turnyro uždarymą pasveikinti nugalėtojų atvyko ir G. Kasparovas. Vaikai galėjo nusifotografuoti su šachmatų legenda, gauti jo autografą.

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas