Asociatyvi nuotrauka.

Įvairūs

Kaip išsirinkti sodo purkštuvą?

Sodo purkštuvas padeda paprasčiau rūpintis veja, sode auginamomis gėlėmis ar kitais augalais. Įvairūs prekyboje siūlomi sodo purkštuvai pasižymi skirtingomis savybėmis, todėl išsiaiškinkite, koks purkštuvas geriausiai atitiktų jūsų individualius poreikius. Pirmiausia reikėtų atsižvelgti į tai, koks sodo purkštuvo tipas galėtų geriausiai pasiteisinti: žemiau pateikta informacija padės jums paprasčiau priimti tam tikrus sprendimus.

Rankiniai purkštuvai

Tai – kompaktiški įrenginiai, kurie užtikrina paprastesnę nedidelių gėlynų ar sode auginamų vaismedžių priežiūrą. Įprastai tokie prietaisai turi nedidelį plastikinį indą bei įmontuotą siurblį, kurio slėgis gali būti keičiamas rankiniu būdu. Rankinius sodo purkštuvus yra patogu laikyti rankose, o jų tūris dažniausiai neviršija dviejų litrų (vis dėlto, prekyboje galime rasti ir tokių sodo purkštuvų, kurių talpa yra gerokai didesnė). Dauguma rankinių purkštuvų turi specialius filtrus, kurie apsaugo purkštuką nuo užsikimšimo.

Akumuliatoriniai purkštuvai

Akumuliatoriniai sodo purkštuvai džiugina tyliu veikimu ir spartesniu darbų atlikimu. Šio tipo sodo purkštuvai skiriasi ne vien tik talpa, bet taip pat ir darbo trukme (pavyzdžiui, kai kurių modelių akumuliatoriniai purkštuvai nepertraukiamai gali veikti net aštuonias valandas). Akumuliatorius purkštuvus rekomenduojama rinktis tuomet, kada sodo ar daržo plotas yra ganėtinai didelis (naudojant rankinius purkštuvus gali tekti sugaišti pernelyg daug laiko).

Žemės ūkio purkštuvai

Tai – galingi sodo purkštuvai su siurbliu, kurie yra skirti žemės ūkiui. Tokie sodo purkštuvai purškia ilga ir stipria srove, todėl jie gali būti naudojami net ir labai aukštų medžių purškimui. Renkantis tokią techniką naudinga atsižvelgti į purkštuvo galingumą, talpą, ir t.t.

Sodo purkštuvų naudojimas ir priežiūra

Naudojant šią sodo įrangą labai svarbu laikytis tam tikrų saugumo taisyklių:

  • Purkšdami chemikalus visada naudokite apsaugines pirštines ir apsauginius akinius;
  • Jei diena yra vėjuota, purškimo darbus rekomenduojama atidėti. Jei vėjas yra silpnas, purkškite pavėjui;
  • Jei naudosite chemines priemones, prieš pradėdami purškimo darbus atidžiai perskaitykite gamintojo pateiktas rekomendacijas;
  • Po naudojimo purkštuvą kruopščiai išplaukite;
  • Pasibaigus sezonui purkštuvą kruopščiai išvalykite ir nusausinkite. Laikykite sausoje vietoje;
  • Jei naudojate akumuliatorinį sodo purkštuvą, pasibaigus sezonui nepamirškite įkrauti akumuliatoriaus. Įkrauti akumuliatorių vertėtų po kiekvienos darbo sesijos, nes tai užtikrins akumuliatoriaus ilgaamžiškumą;
  • Sodo purkštuvą laikykite vėsioje, bet ne šaltoje vietoje. Esant minusinei temperatūrai tam tikros purkštuvo detalės gali įskilti.

Kokį gamintoją pasirinkti?

Sodo purkštuvų įsigijimą šiandien gali pasiūlyti ne taip ir mažai skirtingų gamintojų, todėl naudinga pasidomėti, kokių gamintojų produkcija yra sulaukusi pačių palankiausių įvertinimų. Naudingos informacijos galite rasti tiesiog naršydami internetinėje erdvėje: čia tikrai netrūksta vartotojų atsiliepimų bei rekomendacijų. Taip pat gali būti naudinga atsižvelgti ir į tai, kokiam laikotarpiui įvairūs gamintojai teikia garantiją.

Sodo purkštuvai internetu

Jei sodo purkštuvą norite įsigyti pačia palankiausia kaina, naudinga pasidomėti, ką gali pasiūlyti įvairios internetinės parduotuvės, kuriose siūlomos produkcijos pasirinkimas yra tikrai labai platus. Naudinga palyginti skirtingų pardavėjų nustatytus įkainius: identiškos prekės įvairiose pardavimo vietose gali būti parduodamos labai skirtingomis kainomis, taigi, tai tikrai padės atrasti patį palankiausią pasirinkimą. Įsigyti sodo purkštuvą internetu galėsite nė neišeidami iš namų, taigi, toks sprendimas tikrai padės sutaupyti laiko.

Reklama

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas