Turnyre dalyvavusios trijų rajonų komandos.

Naujausi, Sportas

Nugalėjo svečiai iš Širvintų

Žygimantas Augustas KUZMA

Lapkričio 14 dieną Ukmergės miesto stadione karaliavo salės futbolas. Į turnyrą asociacijos „Šiandien plotas“ taurei laimėti susirinko komandos iš Širvintų, Vilniaus bei Ukmergės.

Šešios ekipos buvo suskirstytos į du pogrupius. Po atkaklių kovų grupių etape paaiškėjo pusfinalių poros: „Inkaras“ susitiko su „Uraganais“, „Šiandien plotas B“ – su FK „Širvinta“.

Dėl 5–6 vietų varžėsi už borto likusios „Šiandien plotas A“ ir „Dvarčionys“ komandos. Nors šios rungtynės buvo tik formalumas, tačiau vaizdas aikštelėje turėjo patikti kiekvienam futsalo fanui. Pergalę rezultatu 5:4 šventė „Šiandien plotas A“ žaidėjai.

Toliau laukė nė kiek ne prastesnis futbolo spektaklis, kuriame vaidino vietinės „Inkaro“ ir iš jaunųjų Ukmergės sporto centro auklėtinių suburta komanda „Uraganai“. Susirinkę žiūrovai neturėjo laiko atitraukti akių nuo aikštelės, kurioje kova vyko iki paskutinės akimirkos. Pralaimėdami rezultatu 0:1 „Uraganai“ nepasidavė ir kamuolį į varžovų vartus pasiuntė paskutinėmis pagrindinio laiko minutėmis, taip iškovodami teisę keliauti į baudinių seriją. Šioje dramoje už jaunatvišką maksimalizmą stipresnė buvo „Inkaro“ futbolininkų patirtis.

Kitoje pusfinalių poroje futbolas buvo šiek tiek kitoks. FK „Širvinta“ jau nuo pirmų minučių demonstravo savo profesionalumą ir nesiruošė užleisti vietos finale „Šiandien plotas B“ futbolininkams. Nuaidėjus finaliniam teisėjo švilpukui, „Šiandien plotas B“ komandai teko pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 0:3. Vos atsikvėpę „ploto“ futbolininkai vėl bėgo į aikštelę, kur jų jau laukė „Uraganų“ ekipa. Vyravo itin atviras futbolas, kuris padovanojo žiūrovams tikrą įvarčių fiestą ir intrigą iki pat paskutinės akimirkos. „Uraganų“ apmaudui bronzos medaliai iš jų rankų išslydo tik paskutinę minutę.

Galiausiai turnyrą vainikavo finalas. Kaip ir tikėtasi, jame netrūko emocijų, įspūdingų akimirkų ir kovos iki paskutinių sekundžių. Po itin atkaklių varžybų paaiškėjo, kad pirmoji asociacijos „Šiandien plotas“ taurė keliauja į Širvintas. FK „Širvinta“ įrodė, kad į Ukmergę atvyko ne tik pasisvečiuoti…

Nuoširdų AČIŪ tariame susirinkusioms komandoms ir savo sekmadienį praleisti mūsų turnyre nusprendusiems žiūrovams. Galime pažadėti dar tikrai ne vieną iniciatyvą ir tikimės pasimatyti!

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas