Asociatyvi nuotrauka.

Įvairūs

Kaip išsirinkti kartonines dėžes?

Renkantis kartonines dėžes naudinga atsižvelgti į visus savo poreikius. Svarbus ne tik dėžių dydis ir rūšis, bet ir gofruoto kartono storis, lemiantis apsauginių savybių lygį. Daugiau apie visa tai sužinoti galėsite ir pagal savo poreikius tinkamiausius kartono gaminius išsirinksite skaitydami toliau šį straipsnį.

Gabenimo poreikiai

Kartonines dėžes reikėtų rinktis pirmiausia atsižvelgiant į būsimus gabenimo poreikius. Būtent pagal tai ir parenkamos reikiamų dydžių, storio ir paskirties dėžės.

Jūsų dėmesiui pristatomos:

  • specialios dėžutės maistui – skirtos konditerijos gaminiams, tortams, picoms, pyragėliams, gėrimų buteliams ir kitiems produktams pakuoti. Skiriasi savo forma ir dydžiu;
  • dėžutės dovanoms – gražios ir išvaizdžios, išsiskiria iš visų kitų dėžių savo unikaliu ir stilingu dizainu, kadangi yra skirtos staigmenoms kurti;
  • dėžės įvairiems siuntiniams – priklausomai nuo siuntinio dydžio ir trapumo parenkami reikiami dėžių dydžiai ir kartono storis;
  • dėžės žemės ūkiui – daugybė pasirinkimų vaisių ir daržovių, kitų užaugintų maisto produktų pakavimui ir saugiam laikymui.

Pakavimo dėžių formos gali būti įvairios. Vienos iš jų pailgos, kitos kampuotos, dar kitos su specialiomis rankenėlėmis, su dangteliais arba be jų, atviros. Viskas priklauso nuo Jūsų poreikių – pas kartoninių dėžių gamintojus rasite pačių įvairiausių pasirinkimų skirtingoms transportavimo reikmėms.

Gofruoto kartono storis

Storis yra vienas iš svarbiausių kiekvieno kartono gaminio aspektų. Būtent gofruoto kartono sluoksnių kiekis ir nulemia dėžės patvarumo lygį, tuo pačiu viduje gabenamų daiktų apsaugą. Todėl renkantis labai svarbu atsižvelgti į tai, kokio storio dėžės ir koks storis yra reikalingas.

Gofruotas kartonas pagal savo storį yra skirstomas į tam tikras kategorijas. Ploniausias gofruotas kartonas yra dvisluoksnis ir jis naudojamas smulkesnių daiktų pakavimui. Kiek storesnis, iš daugiau sluoksnių susidedantis kartonas idealiai tinka trapesniems ir daugiau sveriantiems daiktams, įvairiems siuntiniams. Pasirinkimų čia gali būti daugybė.

Visus reikiamus kartono dėžių pasiūlymus pristato „Carttara“. Pirkėjas atras ne tik įvairių dydžių, formų ir rūšių kartonines dėžes, bet ir kitus praktiškus gaminių iš kartono pasiūlymus.

Reklama

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas