Asociatyvi nuotrauka.

Įvairūs

7 dovanos, kurios visuomet pasiteisina

Artėjant šventėms kruopščiai planuojame dovanas patiems artimiausiems, tačiau kartais pasitaiko tokių situacijų, kuomet mus pradžiuginti sugalvoja ne tokie artimi kolegos ir bičiuliai. Tam, kad tokiose situacijose nereikėtų skubėti į artimiausią parduotuvę ar raudonuoti iš gėdos, pravartu turėti keletą dovanėlių atsargoje. Tokias universalias dovanas taip pat galima pasitelkti ir kaip idėjas artimiausiems žmonėms, kuomet sunkiai sekasi sugalvoti, ką gi šiemet jiems padovanoti. Dalinamės tokių dovanų idėjomis.

Maisto ir gėrimų rinkiniai

Arbatos, kavos ir įvairiausių skanumynų rinkiniai yra kone saugiausias pasirinkimas, kurį galima pritaikyti įvairioms progoms. Net ir tuomet, jei neatspėsite dovanų gavėjo skonio, tokiais produktais jis galės pasidalinti su namiškiais ar pavaišins savo svečius. Tiesa, jei nesirinksite labai gurmaniškų rinkinių (nebent žinote, kad jie adresatams patinka), nepataikyti šiuo atveju bus itin sunku – juk daugelis iš mūsų mėgsta ragauti ir išbandyti naujus skonius. Ieškant dovanos, pravartu tuo pasinaudoti.

Žvakės ir žvakidės

Taip, šių dovanų tikrai negalėtume įtraukti į originaliausių pasirinkimų sąrašą, tačiau sunku nesutikti, jog jos yra pakankamai universalios. Žvakės sukuria jaukumą ir spinduliuoja šiluma, todėl jas dažnai norisi naudoti šaltuoju sezonu ar tiesiog ramesniais vakarais. Be to, tarp jų galima rasti ir malonų aromatą skleidžiančių variantų – jei pasirinksite pakankamai neutralų kvapą, tokia dovana tikrai bus mielai panaudota. Tuo tarpu kalbant apie žvakides, reikėtų pasirinkti pakankamai neutralų dizainą – tuomet jos lengvai įsilies į bet kokį interjerą.

Šventiniai suvenyrai

Apie juos ypač verta pagalvoti tuo atveju, kai norisi turėti keletą smulkių, tačiau mielų dovanėlių atsargoje. Tai gali būti kalėdine atributika papuošti puodeliai, įvairiausi suvenyrai ar netgi lengvai pritaikomos šventinės dekoracijos. Jei prie tokios dovanėlės pridėsite ir kavos ar arbatos (kai kurios iš jų taip pat yra šventinėse pakuotėse), toks rinkinys netikėtiems atvejams bus labai praktiškas pasirinkimas.

Kosmetikos priemonės

Kiekvienam iš mūsų yra reikalingi kremai, dušo želės ir kitos panašios kūno priežiūros priemonės, todėl nors tokios dovanos ir neskamba labai originaliai, jos tikrai anksčiau ar vėliau bus panaudotos. Nereikėtų manyti, kad jos tinka tik dailiosios lyties atstovėms – į šią kategoriją verta atkreipti dėmesį net ir tuomet, jei ieškosite kalėdinės dovanos vaikinui.

Tiesa, kalbant apie moteris, pasirinkimų yra kur kas daugiau, kadangi damoms galima išrinkti ir dekoratyvinę kosmetiką. Platų asortimentą siūlo kompanija L’Oréal – šiuo prekiniu ženklu pažymėta produkcija yra plačiai žinoma ir labai palankiai vertinama. Plačiau su ja galite susipažinti spustelėję ant šios nuorodos: https://pigu.lt/lt/puslapis/loreal-kosmetika.

Dovanų kuponai

Nors dovanų kuponai yra vertinami prieštaringai, sunku nesutikti, jog jie iš tiesų turi daugybę privalumų. Apie juos verta pagalvoti vien jau dėl to, kad dovanų gavėjams suteikiama laisvė rinktis – tai daug geriau nei dar vienas indų servizas. Visgi, net ir šiuo atveju galima prašauti, jeigu pasirinksite pakankamai siaurą asortimentą siūlančią parduotuvę, kuri visiškai neatitinka adresato asmenybės. Tačiau jeigu prekių įvairovė bus plati, artimieji ir bičiuliai tikrai įvertins tai, jog suteikėte jiems galimybę patiems nuspręsti, kas šiuo metu yra reikalinga.

Šilti pledai

Tokie pledai kelia asociacijas su šiluma ir jaukumu, kurio ypatingai norisi šaltuoju sezonu. Būsimieji dovanos gavėjai tikrai turėtų susigundyti galimybe jaukiai įsisupti į pledą leisdami žiemos vakarus namuose, tad spintos lentynose bent jau šiuo sezonu jiems dulkėti neteks. Jeigu pagalvosite apie artimųjų interjerą ir pagal tai parinksite atspalvį, gali būti tikri, jog tokia dovana suras ir nuolatinę vietą jų namuose.

Virtuvės reikmenys

Virtuviniai rankšluosčiai, prijuostės, įrankiai, kepimo formelės, prieskonių rinkiniai ar kiti panašūs reikmenys taip pat gali būti labai palankiai įvertinti. Nors stereotipiškai jie dažniausiai yra parenkami moterims, ieškant bendros, tačiau nedidelės dovanos šeimai, į juos taip pat verta atsižvelgti. Rinkdami tinkamiausius, visuomet atkreipkite dėmesį į jų universalumą ir praktiškumą – tuomet tikrai neprašausite pro šalį.

Visos šios dovanos dėl vienų ar kitų priežasčių turėtų patikti Jūsų artimiesiems, draugams ar kolegoms. Visgi, jei dar turite pakankamai laiko, pagalvokite apie jų pomėgius, asmenybę ir išrinkite tai, kas būsimiesiems dovanų gavėjams būtų reikalingiausia.

Reklama

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas