Darbus numatoma pradėti kitais metais.

Naujausi, Sportas

Bus tvarkoma miesto stadiono futbolo aikštė

Arvydas PĖŠINA

Ukmergės sporto centras dalyvavo Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos skelbtame kvietime teikti paraiškas sporto projektams, finansuojamiems Sporto rėmimo fondo lėšomis.

Sporto centro projektas „Ukmergės stadiono futbolo aikštės atnaujinimas“ atitiko finansavimui keliamus reikalavimus, paraiška perėjo vertinimo etapus ir buvo atrinkta iš daugybės kitų.

Rugpjūčio mėnesį pasirašyta projekto įgyvendinimo ir finansavimo sutartis. Bendra projekto vertė – 629 212 Eur, iš kurių 450 000 Eur – Sporto rėmimo fondo lėšos, Ukmergės rajono savivaldybės prisidėjimo suma – 179 212 Eur.

Numatoma, kad darbų techninis projektas bus parengtas ir suderintas 2022 metų antrajame ketvirtyje. Atnaujinimo darbus planuojama pradėti vykdyti tų pačių metų trečiajame ketvirtyje.

Projekto įgyvendinimo trukmė – iki 2023 m. balandžio mėnesio.

Projekto įgyvendinimo metu planuojama atlikti Ukmergės stadiono futbolo aikštės atnaujinimo darbus (aikštės dangos keitimas į dirbtinę žolę, žaidybinė zona 105×68 m, nubraižytos linijos, naujų stacionarių vartų pastatymas).

Numatytoji aikštės danga (sintetinė žolė) bus pritaikyta futbolo bei kitų sporto šakų treniruotėms ir varžyboms, leis aikštę eksploatuoti ir lietingojo sezono metu, todėl atitinkamai ilgės sporto bazės prieinamumo trukmė. Norima sudaryti tinkamas sąlygas ir galimybes didinti sportuojančių ir besimankštinančių įvairaus amžiaus žmonių skaičių sporto bazėje. Planuojama, kad turint modernią ir kokybės reikalavimus atitinkančią futbolo aikštę, bus pritraukta įvairesnių sporto šakų ir didės reguliariai sportuojančių asmenų skaičius.

Genovaitės KAZIELIENĖS nuotr.

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas