Naujausi, Nuomonių telefonas

„Pirmuko“ grafiko dėl gatvės remonto keisti neketinama

Loreta EŽERSKYTĖ

„Dirbu Ukmergės pieninėje, į darbą kas rytą važiuoju miesto autobusu Nr. 1. Kadangi Kauno ir Žiedo gatvių sankryžoje vyksta intensyvūs žiedo įrengimo darbai ir transporto eismas čia iki metų pabaigos uždaromas, neramu, ar galėsiu viešuoju transportu pasiekti darbovietę. Ar dėl gatvės remonto nepasikeis pirmuko grafikas? O gal šio autobuso maršrutas sutrumpės ir jis iki pieninės nevažiuos?“ – savo nerimo mintimis pasidalino ir pasikeitimais domėjosi laikraščio skaitytoja.

Susisiekėme su UAB „Ukmergės autobusų parkas“ direktoriumi Alfonsu Prabišu. Jis paaiškino, jog apsvarstytos visos galimybės, kaip gatvių remonto metu pertvarkyti miesto autobusų Nr. 1 ir Nr. 3 eismą, kad keleiviai dėl to patirtų kuo mažiau nepatogumų.

„Šių abiejų maršrutų autobusai galutines stoteles pasieks iš centro važiuodami Kauno, Stoties, Deltuvos bei Gerseniškių gatvėmis. Dėl gatvių remonto darbų „iškris“ dvi Kauno gatvėse esančios stotelės – prie Technologijų ir verslo mokyklos bei AB „Umega Group“. Vykstantys į mokyklą keleiviai bus išleidžiami ir įlaipinami Stoties gatvėje, ties prekybos centru IKI įrengtose naujose stotelėse,“ – pasikeitimus komentavo direktorius.

Taip pat jis teigė, jog kol kas minėtų maršrutų autobusų grafikai nėra keičiami, tikimasi, jog vairuotojai spės laiku pasiekti stoteles ir nuo grafikų nenukryps.

A. Prabišas, be kita ko, teigė, jog visą keleiviams reikalingą informaciją skelbia rajono savivaldybė.

Genovaitės KAZIELIENĖS nuotr.

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas