Asociatyvi nuotrauka.

Aktualijos, Naujausi, Sveikata

Ukmergėje nuo COVID-19 ligos jau mirė 100 žmonių

Oficialios statistikos portalo spalio 19 dienos duomenimis, savaitės pradžioje Ukmergėje nustatyti 24 nauji susirgimo COVID-19 liga atvejai. 100 tūkst. gyventojų per 14 dienų teko 819,9 užsikrėtimų, Lietuvoje – 1 155,7 atv./100 tūkst. gyventojų.

Pirmadienį mūsų rajone koronavirusu statistiškai sirgo 222 ukmergiškiai. Lietuvoje infekcija buvo susargdinusi 26 136 gyventojus. Nuo COVID-19 Ukmergėje jau mirė 100 žmonių, iš jų 7 – šį mėnesį.

Iš viso šalyje nustatyti 956 aktyvūs koronaviruso protrūkiai. Tarp jų minima ir VšĮ Ukmergės ligoninė, kurioje aptikti 26 ligos atvejai.

„G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį

  • To teisybe :
    Nebespank tu,kloune. Koki marmala susileidai bent pats zinai? Susileisiu ir as jei leis issitirt privaciai labaratorijoje kas ten yra!
  • teisybe :
    o nuo situ ligu yra skiepai?tai visai kitos kategorijos kligos! kaip ir senatve,valgyk vaistus nors saujom,amzinai negyvensi. ir tik dalbo jobas zinodamas,kad galima numirti nuo sios ligos,ir zinodamas kad yra vaistu(siuo atveju skiepai) nepasinaudoja sia galimybe! prisukt konkreciai deguoni reikia tokiems! nei patys eda,nei kitiems duoda,tik problemu pridaro su savo tupumu kitiesms!.
  • savas :
    parasykit kiek Ukmergeje mire nuo iseminiu sirdies ligu,kraujotakos sistemos ligu,.piktybiniu navikuir dar panasiu ligu tai gausite skaiciu penkis ,o gal ir daugiau kartu didesni kam gasdinat zmones

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas