Asociatyvi nuotrauka.

Įvairūs

Geros elektrinių karnizų kainos

Elektriniai karnizai yra dar daugiau patogumo suteikianti interjero detalė, kurią išbandyti tikrai verta. Kokia elektrinių karnizų kaina ir kuo pasižymi ši karnizų rūšis lyginant su paprastais, tradiciniais? Skaitydami toliau sužinosite atsakymus į visus svarbiausius klausimus ir galėsite lengviau išsirinkti savo kambario dizainui labiausiai tinkamus karnizus.

Kodėl verta naudotis elektriniais karnizais?

Elektriniai karnizai yra ganėtinai naujas ir dar daugiau komforto suteikiantis išradimas, kuriuo pasinaudoja toli gražu ne visi. Namų interjerui kurti tai bus itin pažangus sprendimas, leidžiantis dar lengviau pakabinti ir valdyti užuolaidas. Kadangi užuolaidos yra viena iš svarbiausių interjero elementų, tai tame tarpe ir karnizai, tas užuolaidas reguliuojantys, yra be galo svarbi detalė, kurią reikėtų išsirinkti atsakingai. Nuo gerai išsirinktų karnizų didele dalimi priklauso kambario interjeras.

Didžiausi elektrinių karnizų privalumai:

  • paprasta ir patogu naudoti;
  • lengvai pritaikomi, tinka bet kokiame interjere;
  • veikia tyliai, neskleidžia jokių garsų;
  • valdomi specialiu pulteliu;
  • daugybė užuolaidų valdymo pozicijų;
  • valdymas pagal oro sąlygas ir apšvietimą;
  • lengvai pasirenkamas atitraukimo greitis;
  • bei daug kitų patogumų.

Dar daugiau komforto

Natūralu, jog elektrinių karnizų kaina yra kur kas didesnė, nei įprastų, metalinių karnizų, kurie yra laikomi tradiciniais. Tačiau tai gali būti puiki investicija tiek į patogumą, tiek į namų saugumą ir modernų bei šiuolaikišką interjerą.

Naudojantis elektrinių karnizų teikiamais privalumais atsiveria dar daugiau dizaino kūrimo galimybių ir naujų kelių, kurie neatsivertų naudojant paprastus karnizus. Ne kliūtis ir užuolaidų svoris bei rūšis. Elektriniai karnizai pagaminti iš itin tvirto metalo ir gali atlaikyti net didžiausius svorius.

Jeigu Jums kyla kokių nors klausimų dėl elektrinių karnizų pasirinkimo, jeigu norite pasitarti su specialistais ir atrasti labiausiai tinkamus variantus optimalia kaina – kreipkitės ir visuomet sulauksite pagalbos. „Gustindecor“ specialistai pasirūpins suteikti Jums platų karnizų bei kitų interjero detalių pasirinkimą, patars rūpimais klausimais ir padės priimti palankiausius sprendimus.

Kokybiški, profesionalių gamintojų sukurti sprendimai namų interjerui ir visuomet gera elektrinių karnizų kaina! Įsigykite iš plataus interjero prekių asortimento.

Reklama

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas