Naujausi, Nuomonių telefonas

Mieste atsiras antra šunų vedžiojimo aikštelė

Loreta EŽERSKYTĖ

 „Neseniai Pivonijos mikrorajone, Dariaus ir Girėno gatvėje, pamiškėje šalia „Šilo“ garažų, pradėta tvarkyti buvusi apleista teritorija. Teko girdėti kalbas, jog čia statys privačius gyvenamuosius namus. Tačiau pavasarį vyko gyventojų apklausa ir šioje vietoje buvo siūloma įrengti šunų vedžiojimo aikštelę. Nejau planai pasikeitė?“ – klausė paskambinęs ukmergiškis.

Ukmergės miesto seniūnas Žilvinas Dirsė patikino, jog iš tiesų pamiškėje prie garažų kooperatyvų pradėti šunų vedžiojimo ir dresavimo aikštelės įrengimo darbai.

„Gyventojai ne vienerius metus pageidavo, kad Pivonijos mikrorajone atsirastų vieta, skirta vedžioti ir dresuoti šunis. Pavasarį rajono savivaldybės administracija gyventojus ir šunų mylėtojus kvietė dalyvauti apklausoje dėl šios aikštelės vietos. Dauguma jos dalyvių pasisakė už teritoriją už vadinamųjų „Šilo“ garažų link miško“, – kalbėjo seniūnas.

Pasak Ž. Dirsės, šunų vedžiojimo ir dresavimo aikštelė rengiama, gavus Nacionalinės žemės tarnybos leidimą, valstybei priklausančiame žemės plote. Kadangi ši vieta daugelį metų buvo apleista, priversta įvairių atliekų, joje augo menkaverčiai krūmai, pirmiausia imtasi tvarkyti teritoriją. Išpjovus didžiumą želdinių, iškuoptos atliekos, išlyginta žemė.

Aikštelė bus rengiama 20 arų plote, ji bus aptverta, čia atsiras suoliukai, šiukšlių dėžės šunų išmatoms.

„Jei gamtinės sąlygos leis, aikštelė turėtų būti įrengta per 2-3 savaites. Dabar čia bus vežamas juodžemis, pasėta žolė. Tuomet prasidės tvoros montavimas“, – sakė miesto seniūnas, pridūręs, jog naujuoju objektu keturkojų šeimininkai turėtų būti patenkinti, nes ji rengiama daugeliui patogioje ir vaizdingoje vietoje. Tai bus jau antra mieste šunų vedžiojimo ir dresavimo aikštelė. Pirma įrengta 2015 metais netoli rajono Policijos komisariato, Kareivinių gatvėje. Ji taip pat apima apie 20 arų teritoriją.

Laikraščio skaitytojo nuotrauka

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas