Asociatyvi nuotrauka.

Įvairūs

Ar pastebite, jog telefonas vis dažniau išsikrauna? Tai gali būti baterijos gedimo pasekmės

Ar manote, kad naudojant telefoną vis dažniau pasitaiko, kad jūsų baterija greičiau išsikrauna? Kaip žinoti, ar tai tikrai akumuliatoriaus gedimas? Aptarkime, kas padeda nustatyti mobiliojo telefono baterijos gedimus. Nustačius vieną iš gedimų, kreipkitės į sinerta.lt, kurie taiso samsung, iphone, huawei ir kitų gamintojų telefonus:

Ar pastebėjote, kad baterijos lygis vis mažėja?

Viena iš pagrindinių baterijų problemų yra natūralus nusidėvėjimas. Jūs tai suprasite, nes baterija jums tarnaus vis mažiau laiko, o jos tarnavimo laikas bus vis trumpesnis. Kartais nutinka taip, kad mobilųjį telefoną galima naudoti tik su įkrovikliu. Ši problema kyla, kai telefonui įkrauti naudojamas neoriginalus įkroviklis. Jei pastebite, kad Jūsų telefonas pats pradėjo išsijunginėti, tai vienas iš pagrindinių požymių, kad bateriją reikia keisti, nes ji susidėvėjus. Tokiu atveju Jūsų telefonui prireiks specialistų pagalbos. Jei likus keletui procentų telefonas išsijunginėja, tai irgi nėra gerai, nes rodo, jog baterija yra silpna ir pavargusi. Telefoną įjungti padės įkroviklis.

Nepamirškite, kad telefoną būtina krauti iki šimto procentų, tik tada galima ištraukti iš krovimo lizdo, nes taip labai gadinasi telefono baterija

Akivaizdžiausias mobiliojo telefono gedimas yra tas, kad pati baterija pradeda didėti, o mobiliojo telefono ekranas ir net mobiliojo telefono nugarėlė ima šokinėti. Jei taip atsitiks, liepkite vietoje dirbantiems specialistams nedelsiant ir kuo greičiau suremontuoti telefoną, nes jis gali sprogti.

Remontas Sinerta.lt išspręs visas šias ir kitas begalines problemas, kurios gali kilti jūsų telefonui. Kreipkitės, visada suteikiame pagalbą ir atliekame darbą greitai ir profesionaliai. Atminkite, kad skambutis nėra mokamas! Mes nemokamai atvažiuosime į jūsų namus ar biurą. Nemokama yra nemokama, net jei nuspręsite neremontuoti įrenginio, telefoną grąžinsime nemokamai, nesvarbu, ar tai bus Samsung taisymas, ar Iphone taisymas. Mobilaus telefono remontą atlieka didelę patirtį turintys mobiliųjų telefonų meistrai, tad gaunate aukščiausią kokybę už minimalius kaštus. Diagnostika yra nemokama, o kainą visada deriname su klientu, savo atliktiems remonto darbams suteikiame net 3 mėn. garantiją. Jūsų patogumui kurjeris gali paimti sugedusį ir gražinti pataisytą telefoną visiškai nemokamai. Jokiu būdu neardykite ir nebandykite pataisyti mobilaus ar išmanaus Samsung telefono patys, nes po to jis gali tapti neremontuojamas. Sušlapusio mobilaus telefono nedžiovinkite karštį skleidžiančiais prietaisais. Visada pirmiausia susisiekite su Sinerta specialistais ir pasitarkite.

Reklama

Palikite komentarą apie straipsnį

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas