Asociatyvi nuotrauka.

Naujausi, Nuomonių telefonas

Autobusų vairuotojai nesilaiko grafikų

Genovaitė KAZIELIENĖ

Rugsėjo 6 dieną į redakciją paskambinęs vyriškis kalbėjo, kad nori pasiskųsti dėl UAB „Ukmergės autobusų parko“ vairuotojų elgesio: „Jau ne vieną kartą susidūriau su situacija, kai vairuotojai iš stotelių išvažiuoja anksčiau, negu nurodyta grafike. Šiandien pirmo maršruto autobusas iš stotelės Kęstučio aikštėje link pieninės turėjo išvažiuoti 15.25 val., tačiau vairuotojas išvažiavo 15.19 val. Į autobusą nespėjau ne tik aš, bet ir dar keli žmonės, tarp jų – garbingo amžiaus moteris.“

Ukmergiškis pridūrė, jog dėl to, kad vairuotojai nesilaiko grafikų, jis ne kartą skambinęs į dispečerinę, kreipėsi ir raštu. Deja, pasak skaitytojo, padėtis nepagerėjo. „Kai nepatekome į autobusą, iš karto paskambinau į dispečerinę, tačiau niekas nepakėlė ragelio. Galbūt jie mano telefono numerį žino atmintinai ir dėl to blokuoja skambučius“, – svarstė skambinusysis.

Gavusi šį skundą UAB „Ukmergės autobusų parkas“ vadovybė atsiprašė keleivių ir visų miesto eismo dalyvių už neatsakingą autobuso vairuotojo elgesį ir patikino naudosianti visas įmanomas priemones užkirsti kelią tokiems pažeidimams ateityje. „Dėl šio įvykio įmonėje atliksime vidinį tyrimą. Jau paimtas vairuotojo paaiškinimas, nes taip neturėtų būti. Iš sustojimo stotelių autobusai turi pajudėti važiavimo grafikuose skelbiamu laiku, o ne keliomis minutėmis anksčiau“, – teigė bendrovės direktorius Alfonsas Prabišas.

Palikite komentarą apie straipsnį

 • Nida :
  O scenarijus čia apie ką?
 • Alfonsas :
  Iš stoties - sustojama prie "ligoninės", o kitas sustojimas tik "Kestučio a", jeigu dar "prašoka" žalia šviesafora - prašom, tau ir penkios min sutaupytos. Kas paneigs tokį scenarijų?
 • Aš :
  Tai kaip suprasti - jei vairuotojai iš stoties išvažiuoja vėluodami, o centre jau būna šešiom minutėm anksčiau, tai jie ką - teleportuojasi iš vieno taško į kitą ar 120km/h lekia per miestą niekur nestodami? 😁
 • Бригада :
  Žiurint kokį filmą žiuri, čia kaip lėktuve - keleivius užima, juk taip smagiau.
 • aš :
  labai dažnai autobuse, važiuojančiame į Deltuvą vairuotojas sugeba žiūrėti rusišką filmą jei negali vairuoti ir kalėti telefonu, tai kaip tada su filmo žiūrėjimu?
 • Tėja :
  Ne pirmas kartas kai anksčiau pravažiuoja.
 • Aldona :
  Ne tik šis atvėjis ir ne tik šis vairiotojas,jie visi pravažiuoja anksčiau.Nr.3,nr.6nr.4,o ypač vakarais
 • Aha :
  Ir visada suveikia "zapadlo desnis" jei skubi ir kazkur veluoji - autobusas pravaziuoja anksciau. Jei ateini i stotele 15 minuciu anksciau - tai autobusas butinai veluoja. Labiausiai erzinantis dalykas kai prie autobusu stoties stovi autobusai,vairuotojai viduj sedi,bet pastoviai sugeba veluoti,kartais net 5 minutes. O 5 minutes kazko laukiant atrodo kaip 20 minuciu. O vat tarkim nuo centro daznai i abi puses pravaziuoja pora minuciu anksciau - ir ateidamas laiku pamatai tik nuvaziuojanti autobusa. Galbut autobusuose reiketu irengti kokius tikslius laikrodzius,nes galbut vairuotoju asmeniniai laikrodziai gali skubeti ar atsilikti...na arba visi tiesiog padeje skersa. Ir
 • Zenius :
  Kol direktorius nepasikeis šitoj šaraškino kontoroj, tol nieko gero nebus..
 • Janina :
  Tikra tiesa, autobusai arba atvažiuoja anksčiau, arba "gerai" vėluoja, net iki 10 minučių. Stovi stotelėje lauki ir galvoji laukti ar eiti, nusprendi eiti, po kelių min tave paveja autobusas.
Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas