Susitikimo dalyviai džiaugėsi galimybe susipažinti iš arčiau.

Aktualijos, Naujausi

Ukmergėje lankėsi Jonavos rajono savivaldybės atstovai

Daiva ZIMBLIENĖ

Rajono savivaldybės administracijos Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė

 

Tikrąją miesto kultūrinę, ekonominę ir socialinę padėtį, jo gerbūvį bei vietos valdžios galimybes tenkinti gyventojų poreikius atspindi ne įrengtų fontanų skaičius. Pastaruoju metu kai kurie ukmergiškiai dažnai mėgsta palyginti Ukmergę su kitais miestais – esą, tik pažiūrėkite, kaip gražiai tvarkosi Jonava ar Širvintos. Nors kaimynai ir lenkia mus turimų fontanų skaičiumi, bet tikrai yra sričių, kur jiems dar reikia pasitempti ir iš mūsų pasimokyti bei pasisemti gerosios patirties.

Tokios mintys sukiojosi rugsėjo 15-ąją susitikusių dviejų kaimyninių rajonų – Ukmergės ir Jonavos – savivaldybių atstovų galvose. Atvykę Jonavos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Lineta Jakimavičienė ir aštuonių seniūnijų seniūnai: Jonavos miesto – Eglė Pinkevičienė, Ruklos – Vilma Akvilė Karoblienė, Upninkų – Lolita Nekrošienė, Užusalių – Rolandas Skuja, Šilų – Valeras Mikalauskas, Žeimių – Faustas Pilipavičius, Kulvos – Ramūnas Gudonavičius ir Bukonių – Arturas Narkevičius, negailėjo gerų žodžių mūsų rajono savivaldybės vadovams ir administracijai.

„Labai malonu atvykti į kaimyninį rajoną. Nors ir šalia gyvename, bet tikrai ne viską vieni apie kitus žinome, tad susipažinti iš arčiau visada naudinga. Aš pati dažnai tik pravažiuoju pro Ukmergę ir matau, kaip ji kaskart gražėja, keičiasi į gerąją pusę. Tikrai puikiai tvarkotės, tad tam tikrų sprendimų ar pamokų galite ir mums pateikti“, – sakė L. Jakimavičienė.

Susitikime dalyvavo rajono savivaldybės mero pavaduotoja Agnė Balčiūnienė, administracijos direktorius Darius Varnas ir direktoriaus pavaduotoja Dalė Steponavičienė, vėliau prie jų prisijungė ir iš kito susitikimo atskubėjęs rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas bei rajono seniūnai.

Šį jonaviškių vizitą organizavo Šešuolių seniūnijos seniūnė, Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos (LSSA) viceprezidentė Jolanta Lukšienė ir Pivonijos seniūnijos seniūnė, LSSA narė ir Ukmergės rajono seniūnų krivė Violeta Kvirienė.

Jonaviškių vizito tikslas – susipažinti su kokiais rūpesčiais, iniciatyvomis bei problemomis gyvena ukmergiškiai, pasidalinti gerąja darbo patirtimi ir kt. Tai – atsakomasis kaimyninio rajono atstovų vizitas. Ukmergiškių delegacija 2018 metais buvo nuvykusi į Jonavą, kur aplankė kelias šio rajono seniūnijas.

„Jonavos rajonas yra didesnis gyventojų skaičiumi, tačiau Ukmergė didesnė pagal plotą bei seniūnijų skaičiumi. Jonavoje yra 9, o Ukmergėje – 12 seniūnijų. Jonava – tankiausiai apgyvendintas miestas Lietuvoje, šiuo metu čia gyvena apie 30 tūkst. gyventojų. O iš kaimiškų seniūnijų šių dienų kontekste sparčiausiai didėja gyventojų skaičius Rukloje. Jonavos mieste viskas lengvai pasiekiama, tą taškų „artumą“ vystome plėsdami dviračių takų infrastruktūrą. Tačiau mums labai trūksta automobilių stovėjimo vietų“, – teigė Jonavos savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja.

L. Jakimavičienė akcentavo, kad savivaldybė stengiasi, jog kiekviena rajono seniūnija kasmet iš savivaldybės biudžeto gautų papildomai maždaug po 30 tūkstančių eurų vadinamoms investicijoms, o ne tik „einamiems“ reikalams: gatvių ir šaligatvių priežiūrai, šienavimui, apšvietimui ir t. t. Taip norima, kad seniūnija kažką naujo įsirengtų, pastatytų, susiremontuotų ar kokią reikalingą techniką įsigytų.

Po pokalbio ir diskusijų su rajono savivaldybės vadovais svečiai iš Jonavos buvo pakviesti į ekskursiją po Ukmergės miestą, o vėliau dar apsilankė Veprių seniūnijoje.

AUTORĖS nuotrauka

Palikite komentarą apie straipsnį

 • Xxxx :
  Klastot dokumentus ...
 • Prokurorui :
  O ka teisybe nepatinka? Rinkejai privalo zinoti kokio intelekto ... Ka sugeba, ko tiketis is jos ir jos draugiu.... Antivalstybine veikla!! Toj visus benamiais padaris, visus butus supirks uz kapeikas! Parduoda valstybini turta saviem. Visas senamiestis isparduotas ir ne tik. Tegu paaiskina kodel Konstitucija paseno? N.Vilnio laukia.
 • Teisėjui :
  Nenusibodo "lot"? Visi tamstos komentarai "Copy - paste", atrodo, kad pats pavydi tos Agnės, kad taip draskaisi po kiekvienu straipsniu.
 • O.k. :
  Ha, pas mus konstitucija pasenusi ir kalendoriniai metai nuo liepos 1d. Mes klastojam asm.duomenys, dokumentus! Jonavoje turbut Lietuvos teise galioja. Ane, agnit?
 • antanas :
  ir ką? ko jie ar mes pasimokem???🤭
Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas