Asociatyvi nuotrauka.

Kriminalai

Gelbėjo žmones ir turtą

Praėjusią savaitę Ukmergės priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba registravo šešis kvietimus.

Rugsėjo 7-ąją, 21.04 valandą, pranešta apie autoavariją. Vidiškių seniūnijos Skabeikių kaimo ribose, A2 kelyje Panevėžys–Ukmergė, susidūręs su briedžiu, nuo kelio nuvažiavo automobilis SAAB 93, viduje prispaustas vairuotojas buvo be sąmonės. Panaudojus gelbėjimo įrangą, vyras išlaisvintas ir perduotas medikams.

Rugsėjo 8-ąją Ukmergėje, Žiedo g. 5A kieme, iš automobilio VW PASSAT maždaug metro skersmens plote buvo išbėgęs dyzelinas.

Rugsėjo 9-osios naktį, apie 2 valandą, gelbėtojai skubėjo į Jono Basanavičiaus gimnaziją. Valgykloje pastebėjus daug dūmų, ant kojų sukeltos gausios ugniagesių pajėgos. Atvykus pirmiesiems ekipažams nustatyta, kad patalpoje buvo palikta neišjungta elektrinė viryklė ir pridegė ant jos paliktas puodas su maistu.

Rugsėjo 9-osios pavakarėje, 17.21 valandą, gautas pranešimas, kad Lyduokių seniūnijos Kurėjų kaime, Butkiškių ir Taikos g. sankryžoje, iš nuo kelio nuvažiavusio vilkiko bėga kuras. Atvykus gelbėtojams vilkikas MAN buvo nuvažiavęs nuo kelio ir nuvirtęs ant šono, prispaustų žmonių nebuvo. Iš vilkiko į gruntą išbėgo visas hidraulinis skystis (apie 100 l). Atjungtas automobilio akumuliatorius. Vairuotoją greitoji medicinos pagalba išvežė į ligoninę.

Rugsėjo 11-ąją Miškų g. ant važiuojamosios kelio dalies 12 kv. metrų plote išsiliejo hidraulinis skystis.

Rugsėjo 12-ąją gelbėtojai vyko į V. Kudirkos skg. padėti medikams nunešti ligonį iš penktame aukšte esančio buto iki greitosios medicinos pagalbos automobilio.

„G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas